majonez
Wiadomości Pikio - 20 Czerwca 2015

To nie żart. Nagrodą za mistrzostwo Polski... majonez kielecki

To nie żart. Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego przewidział bardzo specyficzną nagrodę dla mistrzów w swoich dyscyplinach. Zwycięzcy otrzymali... słoik majonezu kieleckiego. Informacje podano w serwisie Wykop.pl.

Jeśli ktoś sądził, że za zwycięstwo i rekord Polski na Mistrzostwach Polski organizowanych w Kielcach można oprócz satysfakcji i splendoru zdobyć coś cennego, to grubo się pomylił. Organizatorzy wpadli na pomysł, że zamiast sprzętu czy drogich akcesoriów, można obdarować zwycięzców kieleckim przysmakiem. Ze zdjęcia opublikowanego w sieci wynika, że w puli nagród był również długopis oraz paczka przekąsek. Niestety, PZKFiTS nie wpadł na pomysł, by słoik majonezu był jedynie sympatycznym dodatkiem, a nie nagrodą główną. Sportowcy i komentatorzy zgodnie przyznają, że to dość żenujące, by Mistrzowie Polski otrzymywali za swoje wyczyny majonez. Nie bez znaczenia jest również fakt, że aby wziąć udział w zawodach należało zapłacić wpisowe.Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News