smog-pexels-1
fot. Pexels
Malwina Kossela - 7 Kwietnia 2018

To NIE smog! Chemiczna chmura nad polskim miastem, nie otwierajcie okien

Uwaga! Tym razem to nie smog, a coś jeszcze gorszego. Zdrowie mieszkańców tego miasta jest poważnie zagrożone. Unosi się nad nim chemiczna chmura - jeśli tam mieszkacie, nie otwierajcie okien!

W województwie łódzkim pali się zakład utylizacji odpadów. Jak to zwykle bywa z takimi miejscami, dym unoszący się nad płonącym budynkiem jest trujący. Chemiczna chmura, która unosi się nad Górczynem w Łódzkiem jest przerażająco czarna i zdecydowanie toksyczna. Jeśli jesteście mieszkańcami tej miejscowości to nie otwierajcie okiem pod żadnym pozorem.

Niebezpieczna chemiczna chmura

Chociaż ostatnimi czasy całą Polskę atakował smog i pisaliśmy o tym, jak poważne mogą być konsekwencje zdrowotne przebywania w miastach spowitych przez niebezpieczną, smogową mgłę to pożar zakładu utylizacji odpadów jest jeszcze gorszą sprawą. Staż pożarna stara się opanować sytuację. Strażacy również są narażeni na kontakt z trującym dymem. Do tej pory spłonęło około 100 metrów dachu. Z ogniem walczy aż 9 zastępów strażackich. Miejmy nadzieję, że uda im się szybko opanować sytuację.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Ogromny pożar w centrum handlowym. Ludzie skaczą z okien, dzieci wśród ofiar
  3. Dramatyczne sceny w Biedronce. Wybuchł ogromny pożar, ewakuowano sklep
  4. Co się dzieje?! Kolosalny pożar w Warszawie
chodakowskaewaSpod jakiego znaku Zodiaku są najbogatsi Polacy?Czytaj dalej
Wiedziałeś, że powinieneś odkurzać TE miejsca?!Wiedziałeś, że powinieneś odkurzać TE miejsca?!Czytaj dalej
Źródło: rmf24.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News