To KONIEC! Wyrzucili Tyszkiewicz na bruk

To KONIEC! Wyrzucili Tyszkiewicz na bruk

To koniec wielkiej gwiazdy polskiego kina Beaty Tyszkiewicz! Od jakiegoś czasu się na to zanosiło, ale kiedy do tego doszło, pozostaje zaskoczenie. Znana aktorka odeszła, bez niej nie będzie już tak samo.

To już oficjalne! Beata Tyszkiewicz odeszła z "Tańca z gwiazdami", w którym od wielu lat była jurorką. Aktorka ma duże problemy ze zdrowiem. ZOBACZ TAKŻE: Roztrzęsiona Tyszkiewicz przerywa milczenie. „Już nigdy więcej nie…”

Beata Tyszkiewicz nie będzie już jurorką

Najnowsza edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami, ale tym razem za stołem jurorskim nie zobaczymy Beaty Tyszkiewicz. Aktorka przez lata była nieodłącznym elementem programu. Choć trudno sobie wyobrazić "Taniec z gwiazdami" bez Beaty Tyszkiewicz to jednak Polsat wycofał się ze współpracy z jurorką z uwagi na jej problemy ze zdrowiem. Tyszkiewicz ma już 79 lat. Do tej pory aktorka trzymała się świetnie i dalej podejmowała wyzwania zawodowe. Teraz jednak jej stan zdrowia znacząco się pogorszył, co jest powodem zrezygnowania Polsatu z jej udzialu w tanecznym show. ZOBACZ TAKŻE: Koszmarny dramat. Coś strasznego przerwało kariery Stocha i Tyszkiewicz

Niesmaczna decyzja Polsatu

Aktorka nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. Decyzja Polsatu zdecydowanie ją zasmuciła, nie chce komentować tej sprawy. Wiosną zeszłego roku była jurorka programu przeszła zawał serca. Negatywne emocje związane z decyzją Polsatu na pewno nie pomogą jej w dochodzeniu do pełnego zdrowia.

 Fani zrozpaczeni. Tyszkiewicz trafiła do szpitala Teraz stacja poszukuje kogoś na jej miejsce. Z całą pewnością trudno będzie nowemu jurorowi zastąpić ikonę kiną, zwłaszcza, że jej odejście w takich okolicznościach może budzić niesmak. Źródło: natemat.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu