"To koniec Polsatu". Gwiazda stacji przyłapana na tajnym spotkaniu, wszystko wyszło na jaw

"To koniec Polsatu". Gwiazda stacji przyłapana na tajnym spotkaniu, wszystko wyszło na jaw

Jak przyszłość czeka telewizję Polsat? Polski dyplomata i dawny pracownik Ministerstwa Spraw Zagraniczny wieści jej koniec, a wszystko przez znajomości i poglądy szefowej informacji i publicystyki nadawcy. Dorota Gawryluk została przyłapana na spotkaniu z budzącą ogromne emocje osobą. 

Telewizja założona przez Zygmunta Solorza-Żaka przez lata stroniła od zabierania stanowczego głosu w sprawach politycznych. Oprócz programów publicystycznych Polsat stawia na sport, który daje ogromne zyski i nie wymaga opowiadania się po żadnej z walczących ze sobą stron.

PILNE: Małgorzata Wassermann występuje przeciw PiS i odchodzi z Sejmu!

W tej sytuacji do przyjęcia było trzecie miejsce wśród najpopularniejszych stacji telewizyjnych, które Polsat od lat konsekwentnie zajmuje. Wiele wskazuje na to, że utrzymywany dekadami profil w końcu ulegnie zmianie. Wszystko za sprawą mianowania Doroty Gawryluk dyrektorką ds. informacji i publicystyki i zmian personalnych, które przeprowadziła. W związku z tym nieciekawą przyszłość firmie wróży Marcin Bosacki.

"Finis Polsat"?

Tym łacińskim zawrotem oznaczającym "koniec Polsatu" zakończył swój wpis na Twitterze dawny ambasador Rzeczypospolitej w Kanadzie Marcin Bosacki. Post odnosi się oczywiście do tak wysokiego stanowiska otwartej zwolenniczki Prawa i Sprawiedliwości w firmie. Sprawa poglądów dziennikarki i ich możliwego wpływu na przyjmowaną przez Polsat narrację została podniesiona w mediach już wcześniej. Stało się to przy okazji spotkania Gawryluk ze swoją przyjaciółką, partnerką Jacka Kurskiego Joanną Klimek. Teraz temat powrócił za sprawą rozmowy dziennikarki z Markiem Kochanem nazwanym przez Bosackiego "spin-doctorem PiS'. Mężczyzna jest odpowiedzialny m.in. za wizerunek Jarosława Kaczyńskiego i PR w partii rządzącej. Czy ewentualny zwrot w prawo będzie oznaczał koniec nadawcy z ul. Ostrobramskiej w Warszawie? Zdaniem doświadczonego dyplomaty i polityka tak. - Nowa szefowa "informacji" wielkiej telewizji Pani Gawryluk właśnie pobierała co najmniej półgodzinne korepetycje kawiarniane od spin-doktora PiS p. Kochana. Finis Polsat - napisał Bosak. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jest przepiękną dziennikarką Polsatu. Cierpi na straszną, nieuleczalną chorobę
  2. Tusk wykończy Platformę?! Koszmar Schetyny o krok od realizacji
  3. Morawiecki WYKORZYSTAŁ chorobę Kaczyńskiego?! Będą DYMISJE
źródło: Twitter.com/Marcin Bosacki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News