To koniec kultowego serialu TVP? Producenci nie mają wątpliwości

To koniec kultowego serialu TVP? Producenci nie mają wątpliwości

Jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który zarobił dla TVP miliony złotych, już niedługo może zniknąć z anteny. Osoby związane z produkcją nie mają żadnych złudzeń co do jej przyszłości. "Rodzinka.pl" upada, a głównym oskarżonym o taki jej los jest Jacek Kurski.

Jutro minie siedem lat, od kiedy popularna "Rodzinka" zawitała na ekrany telewizorów. Nadawano ją z przerwami, pomimo to cieszyła się niezmienną popularnością do czasu przejęcia sterów nad TVP przez Jacka Kurskiego. Nowy dyrektor Telewizji Polskiej zadecydował o zwiększeniu liczby nadawanych tygodniowo odcinków, co odbiło się na jakości produkcji i jej ciekawości dla widza. Od dwóch lata pojawiają się głosy o bezsensowności dalszego nadawania historii życia fikcyjnej rodziny Boskich. Prezesowi państwowego nadawcy miano tłumaczyć, dlaczego jego decyzja jest zła. Na nic zdały się prośby i przekonywania, Jacek Kurski dopiął swego, a dziś płaci za tę decyzję w milionach.

Rodzinka.pl jest na ostatniej prostej?

Wypalił się humor, a aktorzy zestarzeli. Świeże niegdyś odcinki stały się szablonowymi, mało różniącymi się od siebie epizodami. Oglądalność z około 3,5 miliona spadła o ponad połowę. Obecnie nadawane odcinki cieszą się podobną popularnością, co powtórki starych sezonów. Jest to chyba wystarczający dowód na powolną agonię serialu, który jeszcze kilka lat temu był prawdziwym hitem i dumą TVP. - TVP rozważa zakończenie produkcji, bo Boscy czasy świetności mają już dawno za sobą. Obecny sezon ogląda już tylko 1,16 mln widzów. Powtórki przyciągają prawie tyle samo widzów, więc bardziej opłaca się emitować stare odcinki - powiedziała Faktowi osoba będąca blisko planu zdjęciowego "Rodzinki.pl". Utrata angażu w serialu będzie prawdziwym ciosem dla jego obsady. Młodzi aktorzy grający Boskich są znani właściwie tylko z tej jednej roli. Dodatkowo Małgorzata Kożuchowska miała nadzieje na dalsze występy dla TVP. Na domiar złego "Rodzinka" nie jest jedyną produkcją, w której występuje, a która zniknie z ekranów. Jej "Druga szansa" nadawana przez TVN, ustąpi miejsca kolejnemu sezonowi "Top model". - Zaczyna się martwić o karierę. Myślała, że Rodzinkę.pl będzie kręcić przez lata. Śmiała się,że będzie się starzeć razem z Boską - dodał informator Faktu. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tajemnica Lewandowskiego wyszła na jaw. „Używa fałszywego imienia”
  2. Minister w rządzie PiS przeszła metamorfozę. Dziś jest seksbombą
  3. Koszmarna dieta Liszowskiej. Przez jeden błąd nie chudnie
źródło:pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News