Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek mocno naraziła się wielu osobom. To może być nawet koniec kariery Olejnik. Właśnie ujawniono szokującą rzecz. 

Prowadząca programu „Kropka nad i” emitowanego na antenie TVN24 jest niewątpliwie barwną i wyraźną postacią. Znana z ciętego języka i konkretnych poglądów dziennikarka przechodzi właśnie prawdziwy szturm na swoją osobę.

ZOBACZ TAKŻE: Bardzo ostro u Olejnik. „Walka” o zdjęcie podbija sieć (video)

Czy to koniec kariery Olejnik?

Monika Olejnik jest jednym głównych wrogów rządzącej partii Prawa i Sprawiedliwości. Również elektorat „dobrej zmiany” nie pała do niej wielką sympatią.

Teraz okazuje się, że także lewa strona polityczna rozpoczęła istny szturm na jej osobę. To niewątpliwie będzie miało wpływ na opinię ich wyborców. Pojawiły się spekulacje, że teraz, kiedy będzie już znienawidzona przez wszystkich Polaków, może nawet zostać odsunięta od prowadzenia programu.

Właśnie ujawniono szokujące wpisy na Twitterze

Światło dzienne ujrzały właśnie szokujące wpisy byłych ministrów dotyczące Moniki Olejnik. Obaj panowie ewidentnie nie pałają sympatią do dziennikarki, a ich słowa wręcz kipią ogromną niechęcią.

W internecie opublikowano wymianę zdań pomiędzy Radosławem Sikorskim, byłym szefem MSZ, a Waldemarem Kuczyńskim, byłym ministrem przekształceń własnościowych. To, co napisali o dziennikarce, sprawia, że oczy same wychodzą na wierzch.

Radosław Sikorski oznajmił, że to właśnie Monika Olejnik przyczyniła się do podsunięcia pomysłu Jarosławowi Kaczyńskiemu, o pochowaniu swojego zmarłego brata na Wawelu, miejscu, gdzie spoczywają królowie Polski.

– Proszę nie zapomnieć o zasłudze pani redaktor Moniki Olejnik, która jako pierwsza wpadła na ten pomysł i zainspirowała ludzi z kancelarii prezydenta – napisał Sikorski.

– Niestety ona ma rozregulowaną czasami amplitudę. I chyba zakumulowane przez lata solidne złogi pychy – odopowiedział Kuczyński.

ZOBACZ TAKŻE: Olejnik nie wytrzymała. Za te słowa zrugała Petru w programie na żywo (video)

Źródło: natemat.pl

Miażdżąca odpowiedź internautów na rekonstrukcję rządu [MEMY]


Zakład, że nie poznajesz chłopca na zdjęciu? Polscy politycy w dzieciństwie [ZOBACZ!]

...

Zobacz również