Za molestowanie Górniak Donatana czeka najwyższa kara. Utrata męskości

Za molestowanie Górniak Donatana czeka najwyższa kara. Utrata męskości

Edyta Górniak na tegorocznym festiwalu w Opolu zrobiła coś tak nieoczekiwanego, że cała Polska wstrzymała oddech. Teraz artystka wydała bardzo emocjonalne oświadczenie. To koniec, za molestowanie wokalistki w miejscu publicznym, Donatana czeka najwyższa dla mężczyzny kara.

Edyta Górniak podczas pozowania na ściance została złapana za pośladek przez znanego muzyka i producenta - Donatana. Zareagowała natychmiast i na oczach fotoreporterów spoliczkowała mężczyznę. Nie wahała się ani sekundy. – Są sytuacje, których nie można ignorować. Mam nadzieję, że ten gest wyznaczy granice, których nie można przekraczać – powiedziała Górniak w rozmowie z portalem Pudelek.pl, tuż po tym, jak minął festiwal. Teraz artystka wydała oświadczenie w sprawie tego, co wydarzyło się na festiwalu. Donatan zdecydowanie na tym ucierpi. Już raz próbował się ratować, po całym incydencie napisał na Facebooku, że "celowo pobudził ludzi do bardzo ciekawej-słusznej dyskusji i ma nadzieję do jeszcze słuszniejszych wniosków". Niestety, na niewiele mu się to zdało. Teraz zaś czeka go najwyższa dla mężczyzny kara - utrata męskości!

Edyta Górniak pozbawi Donatana męskości

- Moje podejście do zawodowstwa jest tak mocno ugruntowane, że ucierpiało na tym moje poczucie godności. Przyklejając nieszczery uśmiech zostałam i pozowałam do końca, bo przecież przyleciałam do Opola z radością spotkania się z moją publicznością. Miałam poza tym przed sobą tego wieczora jeszcze jedno ważne wystąpienie - mówi Górniak. - Chęć producenta zaprezentowania się u mojego boku, w obecności fotoreporterów z całego kraju w kontrowersyjnym charakterze, jest wzorcowym przykładem na to, jak utracić mój szacunek i zaufanie. Bo niby jak miałabym teraz z komfortem wejść wspólnie do studia, skoro producent nie miał obaw zachować się tak bezczelnie i odważnie przy kamerach? - pyta dalej Edyta. Trzeba jej oddać słuszność. - Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu poczuć w ułamku sekundy, że jestem zainteresowana Tobą jako facetem. Tym bardziej nie dała Ci pretekstu potraktować mnie tak przedmiotowo. Nie specjalnie czekałam na słowo "przepraszam" - bo w tym wypadku nie miałoby swojej mocy sprawczej, ale zastanawiać się już ponad 70 h czy powinieneś... Seriously...? - pisała jeszcze wyraźnie wzburzona, poniżając tym samym Donatana. Na pewno jego męska duma bardzo w tym momencie cierpi. Zwłaszcza, że swoje muzyczne imperium zbudował na paniach z bujnym biustem, które w każdym teledysku w jakiś sposób go adorowały. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jest przepiękną dziennikarką Polsatu. Cierpi na straszną, nieuleczalną chorobę
  2. Tusk wykończy Platformę?! Koszmar Schetyny o krok od realizacji
  3. Morawiecki WYKORZYSTAŁ chorobę Kaczyńskiego?! Będą DYMISJE
  4. „To koniec Polsatu”. Gwiazda stacji przyłapana na tajnym spotkaniu, wszystko wyszło na jaw
  5. Wpadka Rusin przejdzie do historii DDTVN. Internauci zwijają się ze śmiechu
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News