Przedwczorajsze awaryjne lądowanie na Okęciu zaskoczyło wszystkich. Jednak TVP już podała, kto ich zdaniem stoi z tym zdarzeniem. Inaczej nie można tego nazwać – to już jest zupełny kabaret!

W środę doszło w Warszawie do awaryjnego lądowania Bombardiera Q-400. Wydarzyło się to tuż po godzinie 19:00 na Lotnisku Chopina. Na szczęście nie ucierpiała żadna z obecnych osób na pokładzie.

Okoliczności badane są przez Państwową Komisję Badania Wypadków Lotniczych, a wyniki mają być podane w przeciągu trzydziestu dni.

ZOBACZ TAKŻE: Co się stało?! Awaryjne lądowanie na Okęciu, ogromna panika

TVP podała, kto za tym stoi

Telewizja Polska najwyraźniej zrobiła jednak własne dochodzenie, gdyż w wydaniu „Wiadomości” przekazali, iż za całe to zdarzenie odpowiedzialny jest Donald Tusk. W materiale przekazano, że od dawna wiadomo, że samoloty te są znane z awaryjności.

Cały materiał okraszony był licznymi zdjęciami obecnego Przewodniczącego Rady Europejskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Awaryjne lądowanie samolotu lecącego do Warszawy. Na pokładzie może znajdować się bomba

 – W 2007 roku skandynawskie linie lotnicze na stałe wycofały z użytkowania wszystkie 27 samolotów tego typu. Mimo to pięć lat później – w 2012 roku – rząd Platformy Obywatelskiej i PSL wyraził zgodę na kupno przez Eurolot ośmiu bombardierów Q-400 – podał dziennikarz Wiadomości TVP

źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Niezwykłe zjawiska, jakie zaobserwujemy na niebie w 2018 roku [ZDJĘCIA]


16 filmów, które musisz zobaczyć w 2018 roku [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również