Jak podaje dziennikarz Francesc Aguilar, dziennikarz hiszpańskiej gazety „El Mundo Deportivo” w Bayernie Monachium szykują się ogromne przetasowania. Najlepszy polski piłkarz ma odejść z klubu, a na jego miejsce trafi afrykański piłkarz.

Aguilar podaje, że ostatnie plotki na temat przejścia Lewego do innego klubu mają w sobie więcej, niż tylko kroplę prawdy. Bayern Monachium ma szykować się na odejście kapitana polskiej reprezentacji do Chelsea. Na jego miejsce ma trafić jego kolega z Borussii Dortmund – Pierre-Emerick Aubameyang.

Bayern za Gabończyka ma wyłożyć 70 mln euro, czyli tyle ile BVB zażądało od poprzednich zainteresowanych kupnem Afrykańczyka. Aubameyang miałby zastąpić w klubie Lewandowskiego, którego transfer do Chelsea ma być przygotowywany już od kilku tygodni.

Nie wiadomo jednak, ile Bayern policzy sobie od Chelsea za Lewego. Jak twierdzi Aguilar, prawdopodobne jest też, że Polak wcale nie opuści Bayernu, tylko stworzy z Gabończykiem duet. Takie rozwiązanie, choć możliwe, jest zdaniem Hiszpana tylko hipotetyczne.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=vNnoORL0N-0

...

Zobacz również