Miliony widzów "The Voice Senior" złapało się za głowę. Faworyci nie dali rady, sensacyjny zwycięzca

Miliony widzów "The Voice Senior" złapało się za głowę. Faworyci nie dali rady, sensacyjny zwycięzca Źródło: .

"The Voice Senior" oficjalnie zakończone. Zamy zwycięzcę pierwszej polskiej edycji muzycznego programu emitowanego w telewizji. Widzowie złapali się za głowy, gdy poznali wyniki. Emocje sięgnęły zenitu!

"The Voice Senior" - finałowy odcinek programu właśnie się zakończył, a o główną wygraną w wysokości 50 tys. złotych i wycieczkę wartą 30 tys. złotych i przede wszystkim tytuł najlepszego głosu w Polsce wśród seniorów. Wszyscy uczestnicy zasiedli razem przy stole, by ogłosić najważniejszą decyzję dzisiejszego wieczoru. 

"The Voice Senior" finał wzbudził wielkie emocje

Uczestnicy wielkiego finału pierwszej edycji programu "The Voice Senior" to z drużyny Andrzeja Piasecznego - Bogumiła Kucharczyk-Włodarek,  z drużyny Marka Piekarczyka - Władysław Jarecki, z drużyny Alicji Majewskiej - Janusz Sztyber, a z drużyny Urszuli Dudziak - siostry Szydłowskie. 

Wszyscy uczestnicy wybrani zostali dzisiaj podczas odcinku finałowego, który składał się z dwóch etapów. W pierwszym wystąpiło aż ośmioro uczestników, po dwoje od każdego trenera, po zaśpiewaniu pierwszych piosenek, trenerzy musieli wybrać, kto przejdzie do ścisłego finału. Wielkie emocje towarzyszyły wszystkim na scenie podczas każdego wyboru, jednak finał musiał się skończyć, a wielki zwycięzca ostatecznie wybrany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"The Voice Senior" oficjalnie zakończony. Zamy zwycięzcę. 

Wszyscy spodziewali się, że program wygra Władysław Jarecki. Jednak stało się inaczej, a widzowie oszaleli, gdy Jacek Kurski ogłosił, że finał programu "The Voice Senior" wygrały Siostry Szydłowskie. Chociaż początkowo pojawiło się prawdziwe zdziwienie, nie mogło być innego zakończenia. Serdecznie gratulujemy wygranej w pierwszej edycji "The Voice Senior".

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie
2.  Bus zderzył się z ciężarówką, druzgocąca liczba ofiar. TVP: nie żyją 22 osoby, posępne wieści z Egiptu

Teraz seniorzy z całego kraju muszą uzbroić się w cierpliwość. W następnej kolejności w TVP2 zostanie wyemitowany "The Voice Kids", nie została podjęta oficjalna decyzja, o tym, czy znowu zobaczymy kolejną edycję programu. Najprawdopodobniej jednak telewizja nie zrezygnuje z takiego hitu, jakim okazał się "The Voice Senior". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jej nogi są w pełni sprawne, a mimo to porusza się na wózku. Od lat szuka lekarza, który uczyni z niej osobę niepełnosprawną
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania
  4. Pitbull zaatakował 4-latka na ulicy. Kamery uchwyciły rozpaczliwą walkę przechodnia i oburzającą reakcję opiekunki, tylko dla ludzi o nerwach ze stali
  5. Twój kot ma nadwagę? Natychmiast wprowadź dietę, jeśli nie schudnie może nawet umrzeć

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News