Widzowie TVP nie mogą się pozbierać. To był najlepszy występ w "The Voice of Poland" w historii? (WIDEO)

Widzowie TVP nie mogą się pozbierać. To był najlepszy występ w "The Voice of Poland" w historii? (WIDEO) Źródło: YouTube/The Voice of Poland

"The Voice of Poland" zaprezentowało najlepszy występ w całym programie? Takie jest zdanie internautów, którzy nie mogą przestać się zachwycać niesamowitym wykonaniem utworu. Nagranie, które pojawiło się w internecie, bije rekordy popularności.

"The Voice of Poland" w telewizji TVP2 prezentuje swoją 10. edycję. W jubileuszowej edycji programu wydarzyło się coś niespodziewanego, okazało się, że dwie kobiety z jednej grupy, tak zachwyciły wszystkich widzów, że już obie są typowane do wygrania programu.

Występ idealny w sobotnim"The Voice of Poland"

Występ Alicji Szemplińskiej i Darii Reczek określany jest mianem "niesamowitego" i "najlepszego w historii całego programu". Panie w bitwie o następny etap, wspólnie zaśpiewały piosenkę z repertuaru Beyonce. Utwór "1+1" jest jedną z najtrudniejszych piosenek, jakie śpiewa znana na całym świecie gwiazda.

Tomson i Baron, u których dziewczyny były w grupie, postawili przed nimi ciężkie zadanie. Jednak jak się okazuje obie panie mu sprostały. I to jeszcze jak. Tak spektakularnego występu ten program jeszcze nie widział. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczywiście po tak wspaniałym występie przyszedł czas na wybór trenerów, która z uczestniczek przejdzie do następnego etapu. Chociaż Tomson i Baron mieli ciężką decyzję do podjęcia, to na pomoc przyszedł im Michał Szpak. Wokalista nie pozwoliłby odejść ani jednej ani drugiej. I dokonał kradzieży, a w ten sposób Daria została w programie.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

Która z uczestniczek "The Voice of Poland" ma największą szansę na wygraną?

Pozostali trenerzy programu "The Voice of Poland" po występie pań nie mogli przestać prawić im komplementów. Zachwyty nie ominęły także internautów. Nagranie, które opublikowano na YouTube zdobywa coraz więcej odtworzeń, a komentarze w pozytywny sposób odnoszą się do Alicji i Darii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podwyżka DOPŁAT do wynagrodzeń w przyszłym roku. Wyniosą od 900 do 2000 złotych
  2. Justyna Kowalczyk w końcu pokazała partnera. Sportsmenka długo go ukrywała, teraz wiadomo dlaczego
  3. 22-latek zgwałcił zaledwie 13-miesięczną dziewczynkę. Nieoficjalne doniesienia są porażające, ujawniono, do czego wykorzystał papierosy
  4. Ogromne zniżki w Biedronce! Tak niskich cen popularnych produktów nie było od dawna, trzeba się spieszyć
  5. Zjadłeś czekoladę i usiadłeś "za kółkiem"? Możesz dostać srogi mandat, a nawet stracić prawo jazdy

źródło: radiozet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News