Jej stan każdego dnia się pogarsza, potrzebna pilna operacja. Koszmar gwiazdy "The Voice of Poland", błaga o pomoc

Jej stan każdego dnia się pogarsza, potrzebna pilna operacja. Koszmar gwiazdy "The Voice of Poland", błaga o pomoc Źródło: youtube.com/tvp

Gwiazda The Voice of Poland zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Stan artystki znanej z kultowego programu TVP z dnia na dzień się pogarsza, a sama gwiazda apeluje o pomoc. Jak wiadomo, piosenkarka będzie potrzebować bardzo pilnej operacji.

Piosenkarka znana z The Voice Poland bardzo liczy na swoich fanów. Artystka, która oczarowała setki telewidzów w całym kraju, zmaga się z poważną chorobą, która dręczy ją od dzieciństwa. Jej stan ostatnimi czasy pogorszył się tak bardzo, że potrzebuje pilnej operacji. Tak dramatycznych wiadomości dotyczących nadziei polskiej piosenki jeszcze nie było.

Gwiazda The Voice of Poland zmaga się z problemami zdrowotnymi. Przykre doniesienia w sprawie piosenkarki

Artystką, która ma problemy ze zdrowiem, jest Maja Kapłon. Piosenkarka, która podkreślała, że od dziecka zmaga się z chorobą kręgosłupa, a jej kości były podtrzymywane przez metalowy pręt, przeżywa prawdziwy dramat. Wspominany pręt złamał się, a artystka ma problemy z oddychaniem, ciężko jest się jej samodzielnie poruszać, a kości zaczęły miażdżyć jej naczynia wewnętrzne. Gwiazda The Voice of Poland zaapelowała o pomoc z dramatyczną chorobą.

- Być może kojarzysz mnie z telewizji, bo 2 lata temu spełniłam jedno z moich najskrytszych marzeń, występując w finale programu The Voice of Poland. Mój głos dotarł do wielu osób, a dużej części widzów przypadł też do gustu. Dzisiaj słuchać go na żywo może jedynie moja poduszka i cztery ściany pokoju, w którym jestem praktycznie uwięziona… Tak bardzo chciałabym śpiewać, ale teraz muszę z całych sił wołać o ratunek - mówi gwiazda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kosztowna operacja Mai Kapłon. Tylko to może ją uratować

Okazuje się, że schorzenie gwiazdy da się leczyć. Artystka musi jedynie poddać się kosztownej operacji za granicami Polski, której koszta wyniosą 5 milionów złotych. Jak na razie internauci zgromadzili kwotę o trzy miliony mniejszą. Piosenkarka nie porzuca jednak wiary w swoich miłośników. Jeśli chcecie jej pomóc, możecie to zrobić w tym miejscu.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

- Ciężko mi jest Wam o tym mówić, ale boję się, że wkrótce się uduszę. Moje ciało kurczy się i miażdży narządy wewnętrzne. Oddycham resztkami sił. Nie wiem, ile jeszcze wytrzymam - opowiada o chorobie piosenkarka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularny lek powstrzymuje rozwój raka. Wystarczy go zażywać 3 razy w tygodniu
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Nastolatka nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Weszła do kuchni, spojrzała w dół i zobaczyła główkę

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News