The Voice of Poland
screen/TVP
Konrad Karpiuk - 10 Stycznia 2020

Finalistka The Voice of Poland pilnie potrzebuje operacji ratującej życie. Jest bardzo źle

Finalistka The Voice of Poland ma poważne kłopoty ze zdrowiem, potrzebuje skomplikowanej operacji. Jej jedyna szansa na normalne życie to kosztowna operacja za granicą.

Znana z The Voice of Polandwokalistka od dawna chorowała na przewlekłą chorobę. Jednak dwa lata po udziale w programie, stan jej zdrowia znacznie się pogorszył. Życie uratować jej może tylko skomplikowana operacja w Nowym Jorku.

Finalistka Voice of Poland ma poważny problem ze zdrowiem

- Od urodzenia choruję na skoliozę. Miałam osiemnaście operacji, które pozwoliły na to, że dalej żyję. W wieku 20 lat miałam mieć ostatnią. Niestety pod koniec wakacji tego roku dostałam ogromnych bólów, a lekarz, u którego byłam, powiedział mi, że mam złamany pręt w kręgosłupie - napisała jakiś czas temu na Instagramie Maja Kapłon, hitowego programu TVP.

TVN serial zaskakujeWidzowie TVN przecierali oczy, widząc, co dzieje się na wizji. Przyłapani na stosunku płciowym ulubieni bohaterzy serialuCzytaj dalej

Maja Kapłon była uczestniczką ósmej edycji The Voice of Poland. W programie trafiła pod opiekę Marii Sadowskiej. Udało jej się dotrzeć aż do finału, w którym zmierzyła się z Michałem Szczygłem, Łukaszem Łyczkowskim i Martą Gałuszewską (która wygrała program). Mogła zrobić wielką karierę, ale niestety przeszkodziła jej w tym choroba.

Wokalistka może nawet umrzeć. Potrzebna jest kosztowna operacja

Maja Kapłon przyznała, że choć lekarze wiedzieli o złamanym pręcie kręgosłupa, w ogóle jej o tym nie poinformowali. Przez to zamiast robić postępy w chorobie, zaliczyła regres. Przez to ma teraz problemy z oddychaniem - do tego stopnia, że nie może pracować. Co więcej, jak wiadomo - oddech jest bardzo ważny w śpiewie, a stan zdrowia także to uniemożliwia wokalistce. Niestety, na tym nie koniec.

- Boję się, że wkrótce się uduszę. Oddycham resztkami sił, a nie wiem, ile jeszcze wytrzymam - powiedziała wokalistka, prosząc o pomoc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TTV"Królowa życia" potwierdziła rozstanie. Doszło do haniebnej zdradyCzytaj dalej

Lekarze w Polsce nie chcieli się podjąć operacji, w związku z tym musiała skontaktować się ze specjalistą z Nowego Jorku. Niestety operacja w USA kosztuje tak duże pieniądze, że wokalistka nie może sobie na nią pozwolić. W związku z tym zorganizowała zbiórkę w internecie. Ponadto uczestnicy programu The Voice of Poland również postanowili jej pomóc.

Dzisiaj grzeje:

1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano
2. Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać

24 stycznia 2020 w warszawskim klubie Stodoła zorganizowany zostanie koncert charytatywny dla Mai Kapłon. Dochody mają być przeznaczone na leczenie wokalistki, a wszyscy biorący w nim udział zrzekli się swojego wynagrodzenia. Na koncercie ma wystąpić Natalia Kukulska, Michał Szpak, Aleksander Milwiw-Baron oraz finaliści z ósmej edycji The Voice of Poland. Ponadto zostanie wypuszczona składanka na CD z utworami uczestników The Voice of Poland oraz The Voice Kids - dochód ze sprzedaży również ma wspomóc leczenie wokalistki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę
  4. Fani wpadli w euforię. Michał Szpak pokazał się z najważniejszą kobietą w swoim życiu (FOTO)
  5. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Sylwia Bomba coraz śmielej pokazuje córeczkęZdjęcia córeczki Sylwii Bomby są powalające. Przy 7. trudno nie wybuchnąć śmiechemCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News