voice
Fot. YouTube/The Voice of Poland
Mikołaj Pilecki - 2 Grudnia 2018

Fani wstrzymali oddech. Poznali przyszłość "The Voice of Poland"

"The Voice of Poland" jest jednym z najpopularniejszych talent-show w polskiej telewizji. Produkowany przez TVP program angażuje w jury największe gwiazdy, a uczestnicy mają szansę na pełną sukcesów karierę wokalną. Wczoraj zakończył się 9. sezon uwielbianego przez miliony programu.

"The Voice of Poland" zawitał na antenie TVP2 już w 2011 roku. Jego pierwsza seria przyciągała przed ekrany średnio 2 266 374 widzów. Pomimo sukcesu produkcja programu została wstrzymana aż na dwa lata. Po powrocie w 2013 roku show prawie powtórzył swój doskonały wynik z 1. odsłony i był oglądany średnio przez 2 168 814 widzów. Od tego czasu rokrocznie ukazuje się jego nowa seria, z których tylko jedna zeszła poniżej 2 milionów średniej oglądalności. Wczoraj o godzinie 20:00, czyli stałej godzinie nadawania wyemitowano ostatni odcinek 9. serii. Jak donoszą Wirtualnemedia.pl Telewizja Polska zaczęła już przygotowania do serii 10.

"The Voice of Poland" zyskał sympatię widzów także dzięki gwiazdom

Uwielbiany teleturniej, w którym uczestnicy prezentują swoje umiejętności wokalne i w dalszej rywalizacji otrzymują fachową pomoc ze strony złożonego z gwiazd show-biznesu jury, zyskał na przestrzeni lat ogromną popularność. Jedna jego seria składa się zwykle z 18 odcinków. Wyjątkami były seria pierwsza z 28 ośmioma odcinkami i dziewiąta z siedemnastoma. Łącznie do wczoraj wyemitowano aż 172 jego odcinki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
W skład szacownego jury w ciągu tych siedmiu lat wchodziły największe gwiazdy polskiej i światowej estrady. Oceniającymi i trenującymi byli m.in. Adam "Nergal" Darski z zespołu Behemoth, Kayah, Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, czy Edyta Górniak.

Fani programu mogą odetchnąć w spokoju

Producenci każdego telewizyjnego show po zakończeniu następnego sezonu stają przed pytaniem, czy dalsze inwestowanie w daną markę jeszcze się opłaca. "The Voice of Poland" jest zdecydowanie wart każdej złotówki. Dlatego niepewni losu swojego ulubionego programu fani mogą odetchnąć z ulgą. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl 10. seria programu zostanie wyprodukowana, a na ekrany trafi jesienią przyszłego roku. Dla zniecierpliwionych Telewizja Polska przygotowała "The Voice Kids", czyli edycję "The Voice of Poland" dla uczestników w przedziale wiekowym 8-15 lat. Jej start zaplanowana na początek przyszłego roku. Miejmy nadzieję, że zyska podobną popularność, co jego "dorosła wersja".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie mieli litości dla gwiazdy TVN. Lincz, to mało powiedziane
  2. Dramat gwiazdy Polsatu. Nikt nie wiedział co jej jest
  3. Czego ją nauczyły te 4 lata? Nie uwierzycie, jak karierę zaczynała Kinga Rusin
  4. Ile zarabia Ewa Farna? Zarobki gwiazdy to kosmos
  5. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
ZAMIANA
główne"M jak miłość": Gwiazdy serialu, które opuściły nas w ostatnich latachCzytaj dalej
źródło: wirtualnemedia.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News