Popularny aktor jurorem w "The Voice of Poland"? "Dostałem taką propozycję"

Popularny aktor jurorem w "The Voice of Poland"? "Dostałem taką propozycję" Źródło: TVP

"The Voice Of Poland" do dziś cieszy się ogromną popularnością, a widzowie nie ukrywają, że czekają na wielkie zmiany w popularnym muzycznym show. Postanowił się o nich wypowiedzieć bardzo popularny aktor. Być może weźmie udział w show.

"The Voice Of Poland" jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych programów muzycznych w naszym kraju. Polacy nie ukrywają, że już czekają na kolejny sezon, w trakcie którego przyjdzie nam poznać wiele nowych talentów. Póki co ujawniane są jedynie szczątkowe wiadomości na temat planów producentów na kolejne miesiące, jednak fanom show udało się już zebrać trochę informacji.

Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów postanowił wypowiedzieć się na temat tego, co wie na temat produkcji nowego "The Voice Of Poland". Nieoczekiwanie dowiedzieliśmy się wówczas, że jakiś czas temu dostał on bardzo ciekawą propozycję, nad którą musiał poważnie się zastanowić. Fani cieszą się, że udało im się zdobyć kolejne wiadomości na temat kolejnego sezonu.

The Voice Of Poland doczeka się kontynuacji

Aktorem, który miał wypowiadać się na temat swojego udziału w produkcji nowego sezonu "The Voice Of Poland" jest Maciej Zakościelny. Co prawda żyje on z pracy aktora, jednak nie ukrywa, że muzyczne wykształcenie dało mu mnóstwo doświadczenia i pozwoliło między innymi na lepsze operowanie swoim głosem, co dla wielu reżyserów jest bezcenne.

- Mam ciocię, która była śpiewaczką operową, druga uczyła w szkole muzycznej. Każdy z nas musiał, chcąc nie chcąc, na jakimś instrumencie grać i zahaczyć się o tę szkołę muzyczną. Ja skończyłem dwa stopnie, ale dalej muzykuję i mam kontakt ze skrzypcami i różnymi instrumentami - stwierdził Zakościelny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

The Voice Of Poland jest wielkim hitem w naszym kraju

- "The Voice" bardzo mi odpowiada, bo jest tam jakaś kultura i tam chodzi o śpiewanie. Proponowano mi fotel jurora. Są bardziej kompetentni ludzie moim zdaniem. Nie chcę tego teraz robić, może kiedyś się odważę. Raz, że nie mam na to czasu, na przygotowanie, bo to trzeba coś ułożyć w głowie, ale wydaje mi się, to nie ten czas na takie programy. Chcę robić coś, co mnie kręci. A nie coś, co jest zarezerwowane dla kogoś innego jeszcze na razie - dodał aktor.

Teraz wiemy już, że skład jury programu TVP jest zupełnie inny i nie ma w nim Macieja Zakościelnego. Aktor sam przyznał, że nie czuje się na siłach, by występować w tej roli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Żona Sławomira zapamięta te słowa do końca życia. Mąż zdradził co myśli o jej urodzie
  6. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News