Turboutalentowana Roksana Węgiel zaśpiewa z królową popu Madonną. Sensacja stała się faktem na naszych oczach

Turboutalentowana Roksana Węgiel zaśpiewa z królową popu Madonną. Sensacja stała się faktem na naszych oczach Źródło: youtube.com/RoksanaWegielVEVO

Gwiazda The Voice Kids stoi przed szansą zrobienia wielkiej, międzynarodowej kariery. Zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji wystąpi u boku legendarnej ikony muzyki popularnej - Madonny. Potężny sukces polskiej wokalistki pisze się na naszych oczach.

The Voice Kids był pierwszym miejscem, w którym Roksana Węgiel zaczęła swoją wielką przygodę z muzyką. Po podbiciu serc milionów widzów show TVP, przed wokalistką otworzyły się drzwi do wielkiej, muzycznej kariery. Po wygraniu dziecięcej Eurowizji gwiazda wystąpi na dorosłym konkursie europejskiej piosenki, który odbędzie się w Izraelu. Jakby tego było mało, uczyni to u boku wielkiej legendy sceny muzycznej - Madonny.

Gwiazda The Voice Kids podbije świat. Niesamowita kariera Roksany Węgiel

To jest aż nie do pomyślenia, że jedna z największych nadziei polskiej muzyki przed rokiem była nieznaną i niepozorną nastolatką. Przez ostatnie kilka miesięcy, młoda artystka zawładnęła światem, wygrywając młodzieżowy konkurs Eurowizji. Sukcesu gratulował jej wtedy nawet sam Andrzej Duda. Piosenkarka miała okazję wystąpić w swoim bardzo młodym wieku na największym telewizyjnym sylwestrze w Polsce, czyli tym organizowanym przez TVP, a także występować na terenie całego kraju.

Przed młodą wokalistką otworzyła się jeszcze jedna, wielka szansa. Zwyciężczyni "dziecięcej" wersji konkursu europejskiej piosenki wystąpi na jej "dorosłej", o wiele bardziej poważnej wersji. Jak się okazuje, wokalistka wystąpi tam u boku Madonny, co jest niesamowitym tempem rozwoju kariery nastoletniej gwiazdy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Madonna zakocha się w talencie Węgiel?

O tym, że Roksana Węgiel będzie obecna w Izraelu poinformowała sama wokalistka w rozmowie z agencją Newseria. Piosenkarka nie kryła wielkiej radości i szczęścia związanego z tak wielkim wyróżnieniem.

- Prawdopodobnie w maju lecę do Izraela i będę występować jako gość na dorosłej Eurowizji. To też jest dla mnie ogromne wyróżnienie - mówiła artystka.

Sam fakt, że na konkursie nie będzie brakować łowców talentów i przedstawicieli wytwórni fonograficznych z całego świata może stanowić dla Węgiel wielką szansę na dużą, światową karierę. Fanów artystki ciekawi, czy i Madonna - uznana piosenkarka, której nie zabraknie w Izraelu, doceni swoją młodszą koleżankę.

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Dramat Jolanty Fraszyńskiej! Straciła oszczędności życia, została OKRADZIONA przez oszustów
  3. Niesłychanie dramatyczny apel matki do protestujących nauczycieli. Przesadziła?
  4. Pan młody, z twarzy "Harry Potter" nagle zamienił ślub w coś, czego nie da się opisać. Mama mu pomogła
  5. Magda Gessler powróciła do bolesnych wspomnień. Straciła dziecko w 6 miesiącu ciąży
  6. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

 źródło: Eska

Następny artykuł