Gigantyczna afera w "The Voice Kids"! Sfałszowano wyniki głosowania, wygrała córka znanej pary piosenkarki i biznesmena

Gigantyczna afera w "The Voice Kids"! Sfałszowano wyniki głosowania, wygrała córka znanej pary piosenkarki i biznesmena Źródło: youtube.com/The Voice Kids Russia

"The Voice Kids" jest jednym z ulubionych programów wielu tysięcy ludzi. Wierzą, że dzieci staja w uczciwej walce na głosy, jednak okazuje się, że nawet ten talent show nie jest wolny od afer. Zwyciężczyni formatu miała zawdzięczać swój sukces znanym rodzicom, a nie talentowi.

"The Voice Kids" zdobyło wielu fanów dzięki uroczym uczestnikom, którzy mimo młodego wieku, mogą się pochwalić niesamowitymi umiejętnościami. Widzowie wierzą, że w tym show wygrywa najlepszy wokalista, teraz jednak wyciekły informacje, które mogą totalnie zmienić wizerunek programu. Okazuje się, że laureatką jednej z edycji była córka wpływowej pary, o której zwycięstwie mógł wcale nie decydować jej wokalny talent. 

"The Voice Kids" jest ustawiane? Wyciekły oburzające informacje

Ogromna afera wybuchła zaraz po finale "The Voice Kids". Widzowie byli zdruzgotani, gdy okazało się, że córka znanego biznesmana i piosenkarki wygrała nie dlatego, że śpiewała najlepiej. Swój triumf mogła świętować dzięki pieniądzom rodziców, którzy opłacili specjalne boty głosujące na małą piosenkarkę.

Chodzi o głośny skandal wokół Mikelli Abramowej, uczestniczki rosyjskiej edycji programu. Uwagę na głosy wysyłane właśnie nią zwróciła firma zajmująca się bezpieczeństwem cybernetycznym. Po dokonaniu dokładnej analizy okazało się, że na uczestniczkę wysłano około 8 tysięcy głosów z około 300 numerów. Po dokonaniu odkrycia natychmiast anulowano zwycięstwo małej gwiazdy.

To jednak nie wszystko. Widzowie "The Voice Kids" uważają, że udział Mikelli od samego początku był niesprawiedliwy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Uczestnictwo tej dziewczynki wzbudzało wielkie kontrowersje. Miał być niesprawiedliwy

Widzowie, którzy wiedzieli, kim tak naprawdę jest dziewczynka, mieli poważne wątpliwości co do jej uczestnictwa w show. Jako córka znanego milionera, Jana Abramowa, mogła liczyć na wsparcie bardzo bogatych ludzi, a do tego, jak się okazało, opłacanie botów wysyłających na nią głosy.

Nie pomagał także fakt, że matka Mikelli jest znaną piosenkarką, która bez oporów prosiła swoich licznych fanów o oddawanie głosów na córkę. Dzięki takim możliwościom rodziców dziewczynka mogła liczyć na poparcie, o jakim inni uczestnicy mogli tylko pomarzyć.

Ostatecznie wszystko, co miało pomóc kilkulatce w zwycięstwie, sprzymierzyło się przeciwko niej. Nie tylko pozbawiono ją tytułu laureatki, ale też cała rodzina musiała się najeść wstydu. Reputacja "The Voice Kids" również została zachwiana, a następna edycja może mieć o wiele mniej widzów niż do tej pory. Większość społeczeństwa była do tej pory przekonana o absolutnej uczciwości głosowania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kinga Rusin: „Siadałam na podłodze w tym dużym domu i płakałam, nie miałam siły wstać”. O co chodzi?
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dom piosenkarki jest nowoczesny i wyrafinowany
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News