14-letnia Roksana Węgiel zwierzyła się z problemów w swoim trudnym związku. Zdębiejecie

14-letnia Roksana Węgiel zwierzyła się z problemów w swoim trudnym związku. Zdębiejecie Źródło: Instagram/roxie_wegiel

The Voice Kids, Eurowizja Junior, muzyczny talent - to łączy Roksanę Węgiel i Daniela Yastremskiego. Młodzi artyści zdobywali popularność w swoich krajach, a gdy poznali się na młodzieżowym konkursie, zakochali się w sobie i zostali parą. Ich związek nie jest jednak idealny. Młoda gwiazda zwierzyła się ze swoich trosk.

The Voice Kids sprawił, że Polska po raz pierwszy usłyszała o Roksanie Węgiel. Talent nastolatki potwierdziło zwycięstwo w Eurowizji Junior. To po tym triumfie stała się sławna na cały kraj, a nawet poza nim. Ostatnio coraz częściej udziela się w mediach, gdzie opowiada już nie tylko o swojej karierze, lecz także o życiu prywatnym. To, co wyznała o swoim związku, poruszy każdego fana.

Roksana poznała swojego obecnego chłopaka, Daniela Yastremskiego, na konkursie Eurowizji Junior. Już wtedy pojawiły się pierwsze plotki, że młodych artystów coś łączy, Polka potwierdziła to na swoim Instagramie. Jest jednak jeden aspekt związku, który mocno martwi młodą parę i może stanowić dla niej poważny problem.

The Voice Kids i Eurowizja - parę łączy talent muzyczny, ale jest coś, co ich dzieli

Roksana Węgiel wciąż mieszka w Polsce, a Daniel - na Białorusi. Młodzi zakochani nie widują się ze sobą tak często, jakby chcieli, i zapewne mocno martwi ich, czy uczucie przetrwa tę poważną próbę. Do tego dochodzą kwestie zawodowe - każde z nich stara się rozwijać swoją karierę. To jednak nie sprzyja pielęgnacji związku.

- Jest trudno, ale i tak nie spotykalibyśmy się, nawet jak by Daniel mieszkał blisko mnie, bo cały czas jestem w rozjazdach, on też ma swoje aktywności - mówiła laureatka "The Voice Kids".

Problemy Roksany dziwią internautów. Nie każdy się z nią zgadza

Uczestnicy młodzieżowej Eurowizji na pewno nie czuja się komfortowo w zaistniałej sytuacji. Zapewne chcieliby, tak jak ich rówieśnicy, chodzić częściej na randki i spędzać więcej czasu razem. Dla tak młodych zakochanych związek na odległość z pewnością nie jest łatwą sprawą. Nie wszyscy jednak zgadzają się z tym twierdzeniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Część internautów jest zaskoczona, że uczestnicy "The Voice Kids" narzekają. Według nich związki dorosłych ludzi cierpią z powodu o wiele gorszych dramatów, niż dzieląca partnerów odległość. Jest w końcu wiele par, które mimo innego miejsca zamieszkania czy częstych wyjazdów są ze sobą szczęśliwe.

Niektórzy uważają też, że wiek 14 czy 15 lat to zdecydowanie za mało, aby tworzyć poważną relację. Według nich Roksana i Daniel powinni się skupić na nauce, a przede wszystkim na swojej karierze, póki ich muzyka trafia do tak szerokiego grona odbiorców. 

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Bachleda-Curuś wystąpiła w serialu bez ubrań. Gorące zdjęcia rozgrzeją was do czerwoności (FOTO)
  4. "Wymalowana jak lafirynda". Burza w sieci po zdjęciach 16-letniej córki Kaczyńskiej
  5. W najbliższych miesiącach Polacy powinni szczególnie uważać na swoje dzieci. TVP informuje o porażającej śmierci 13-latka
  6. RCB wysyła Polakom SMSy z pilnym ostrzeżeniem. Wg TVN sytuacja już dawno nie była aż tak poważna

Źródło: Eska

Następny artykuł