Roksana Węgiel ujawnia, o czym rozmawiała z Agatą Dudą. 14-latka w ogniu krytyki po zdjęciu z prezydencką parą

Roksana Węgiel ujawnia, o czym rozmawiała z Agatą Dudą. 14-latka w ogniu krytyki po zdjęciu z prezydencką parą Źródło: Instagram - Roksana Węgiel

Zwyciężczyni pierwszej edycji "The Voice Kids", Roksana Węgiel, zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencka. 14-latka postanowiła wyjawić, przy jakiej okazji spotkała się z Andrzejem Dudą i jego żoną. Po zamieszczeniu fotografii w sieci, spłynęła na nią ogromna fala hejtu.

Zwyciężczyni "The Voice Kids", Roksana Węgiel, to niewątpliwie idolka nastolatek w Polsce. Laureatka dziecięcej Eurowizji jest powszechnie chwalona, ale zdarzają się także niepochlebne komentarze. Tak też było tym razem, gdy Roksana zamieściła na swoim profilu zdjęcie zrobione razem z parą prezydencką.

Zdjęcie Roksany Węgiel z parą prezydencką

Roksana Węgiel pojawiła się w majówkę w Puławach, gdzie wystąpiła na Pikniku Europejskim. Jak się okazuje, zawitała tam również para prezydencka. Andrzej Duda razem ze swoją małżonką także bawili się na pikniku i podziwiali występ młodej gwiazdki. Z tej okazji zachwycona Roksana zrobiła sobie zdjęcie z głową państwa i zamieściła w mediach społecznościowych. Jednakże, nie zostało to dobrze przyjęte przez jej obserwatorów.

Po publikacji zdjęcia, Roksana Węgiel od razu została zaatakowana przez niezliczoną ilość osób. Większość komentarzy dotyczyło samej osoby prezydenta, a także jego żony. Co ciekawe, większość odbiorców piosenkarki jest w jej wieku lub podobnym, stąd dziwi fakt o już sprecyzowanych poglądach politycznych i jawnej niechęci do prezydenta Andrzeja Dudy. Dlatego jest to dosyć niepokojące, że w mowie nienawiści wypowiadają się na tematy polityczne. Część obserwatorów pochwaliła swoją idolkę, ale większość to oczywiście malkontenci. 

Młoda gwiazda nie mogła spodziewać się, że zaleje ją aż tak wielka fala hejtu. Szczególnie, że ucięła sobie z parą prezydencką bardzo niewinną pogawędkę.

- Pan prezydent gratulował mi wygranej Eurowizji. Rozmawialiśmy o muzyce. Pani Agata pytała mnie o szkołę - powiedziała Roksana Węgiel.

Odpowiedź Roksany Węgiel na falę hejtu

Komentujący orzekli, że Roksana Węgiel widocznie chciała sama wywołać hejt, którego ponoć ostatnio jej nie brakuje. W dobie Internetu wszystko jest powszechnie komentowane, a niektórzy do tej pory czują się anonimowo. Każdy publiczny występ młodej piosenkarki jest powodem do dyskusji i tematem dla prasy. To samo się tyczy też innych celebrytów, wydaje się być normalnym komentowanie czyjegoś życia i zapomina się o tym, że może to komuś zaszkodzić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roksana Węgiel znajduje się akurat w wieku podatnym na wpływy zewnętrzne i ciężko uwierzyć, że nie ma to znaczenia dla jej teraźniejszości i przyszłości. Jednakże, dzielnie odniosła się do zarzutów i wydaje się, że nie negatywne komentarze nie miały na nią większego wpływu. 

- Prezydent to jest głowa państwa. Także nie można tego rozdzielić na dwie strony. Myślę, że każdy chciałby zrobić sobie zdjęcie z prezydentem i to był dla mnie zaszczyt - odpowiedziała na zarzuty i trafnie podsumowała zrobione zdjęcie.

Ponadto, dodała że dla niej jako artystki, było to niesamowite przeżycie, gdyż gratulacje od samego prezydenta i jego żony Agaty Dudy, były czymś w rodzaju docenienia jej pracy i twórczości. 

Instagram - Roksana Węgiel

  1. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  2. Aktor TVP wziął ślub z popularną piosenkarką! To nowa i piękna para w polskim show-biznesie
  3. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą
  4. Opublikowano dokumenty ministerstwa. Tyle pieniędzy naprawdę dali Rydzykowi, lepiej usiądźcie
  5. Słynny dziennikarz TVP z zarzutami. Miał znęcać się nad partnerką, poniżał ją na każdym kroku

źródło: Plotek

Następny artykuł