Skandaliczne zachowanie w The Voice Kids 2?! Wielkie kontrowersje

Skandaliczne zachowanie w The Voice Kids 2?! Wielkie kontrowersje Źródło: screen youtube.com

"The Voice Kids" czyli dziecięca wersja show "The Voice of Poland" przeszło prawdziwe trzęsienie ziemi wywołane przez jedną 13-latkę. Jej występ zachwycił jurorów, ale mimo to internauci ją znienawidzili. Czym 13-latka naraziła się widzom?

"The Voice of Kids" od pierwszej edycji okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Już niejednokrotnie na Pikio.pl pisaliśmy o młodych sławach, które już niebawem prawdopodobnie zawojują polską scenę muzyczną. TVP doskonale wykorzystało sprawdzoną już formułę i stworzyło z niej zupełnie nowy format. Trzeba przyznać, że dzieciaki wchodzące na scenę mają w sobie gigantyczne pokłady talentu, którego w niektórych przypadkach starczyłoby na kilka osób. Jednak talent i umiejętności wokalne to nie wszystko, ponieważ widzowie docenią głos, ale samym śpiewem nie zdobędzie się ich sympatii.

"The Voice Kids": kontrowersyjna uczestniczka

Osobowość w programach telewizyjnych oraz na scenie odgrywa gigantyczne znaczenie. Osoby, których wokal nawet nie jest najlepszy, potrafią porwać za sobą tłumy dzięki swojej charyzmie. W programie emitowanym na antenie stacji TVP pojawiła się bardzo utalentowana uczestniczka, która mimo wspaniałego głosu została zmiażdżona w komentarzach pod swoim występem. 13-letnia Marysia przyjechała do programu wraz ze swoją rodziną. Od razu widać, że jest to bardzo energiczna osoba, która dodatkowo wręcz emanuje pewnością siebie. Marysia doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego niezwykłego talentu i bardzo naturalnie czuje się na scenie. Takie cechy w normalnych warunkach byłyby pożądanymi atutami, ale w programie mogą okazać się gwoździem do trumny. Jurorzy byli zachwyceni występem Marysi, która oczywiście przeszła do kolejnego etapu. Jednak internauci nie podzielają już tego zachwytu. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zarzuty pod adresem 13-latki

Według nich dziewczyna jest irytująca, niesympatyczna oraz gwiazdorzy. Wszystko to zostało wywnioskowane po zaledwie kilkuminutowym nagraniu z programu. Jednak najwidoczniej to wystarczyło, aby wiele osób przekreśliło ją. - A mnie szczerze trochę denerwuje jej zachowanie,ale przynajmniej ma talent - pisze jeden z internautów. - Czy tylko mi się nie podoba jej zachowanie ;// Jak dla mnie jest irytujące poprostu chce być kozakiem i jak dla mnie to żałosne DZIECIACZKI TO TYLKO MOJE ZDANIE ;) - czytamy. - Występ spoko,ale moim zdaniem za dużo gwiazdorzy.Jeszcze jak wygra to będzie porażka.. - dodaje internautka. Jak na razie Marysia może czuć się pewnie, ale w finale będzie musiała zrobić wszystko, aby przekonać do siebie widzów. Cała redakcja Pikio.pl będzie trzymać za nią kciuki. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Waga Dody jest PRZERAŻAJĄCO mała. Fani moją powody do zmartwień?
  2. Po 10 latach spotkał ją najgorszy dramat. Wyrazy wsparcia dla Anny Muchy
  3. Rozenek rozda milion złotych! Każdy może się załapać
  4. Trudno w to uwierzyć! Chodzi o Julię Wieniawę
  5. Pół Polski wstrzymało oddech. Basiu, jesteśmy z Tobą!
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News