Wielki dramat Edyty Górniak! Jak można tak prześladować i dręczyć gwiazdę?

Wielki dramat Edyty Górniak! Jak można tak prześladować i dręczyć gwiazdę? Źródło: Screenshot z youtube.com/TheVoiceKids

The Voice Kids to bardzo popularny w Polsce program. Wielu nie spodziewało się aż tak spektakularnego sukcesu produkcji, który widać było już po pierwszych odcinkach. Jedna z jurorek ostatnio przyznała się, co spotkało ją, gdy przebywała jeszcze w USA. To straszne.

The Voice Kids to produkcja TVP, która z każdym kolejnym epizodem bije rekordy popularności. Jedna z jurorek, Edyta Górniak, postanowiła podzielić się w rozmowie z "Pomponikiem" straszną historią, która przytrafiła się, gdy jeszcze mieszkała w USA. Internauci są przerażeni.

Jurorka The Voice Kids opowiedziała o wstrząsających przeżyciach

Edyta Górniak przez kilkanaście miesięcy mieszkała w USA. Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych postanowiła nawiązać kilka koleżeńskich relacji z mieszkańcami, którzy nie byli świadomi z jakiego formatu gwiazdą mają do czynienia. Dzięki temu miała pewność, że nowi znajomi są wobec niej szczerzy i uczciwi.

Zazwyczaj pogawędki ucinała w kawiarniach, gdzie lubiła od czasu do czasu przesiadywać. Pewnego razu przysiadł się do niej tajemniczy mężczyzna. Z początku wydawał się Górniak bardzo sympatyczny i miły. To jednak tylko pozór. Znajomość z tym człowiekiem sprawiła jej później wiele problemów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - W Stanach zdarzało się, że ktoś dosiadał się na kawę. Jeśli zwracał uwagę na moją osobę, to wiedziałam, że jest to intuicyjne. Nikt nie sugerował się tym, co w życiu zrobiłam, tylko chciał poznać człowieka. Zawiązałam tam kilka zabawnych relacji, zdarzyła się też taka, że musiałam zmienić numer dwa razy. W Stanach Zjednoczonych jest duża otwartość, więc jak już jest rozmowa i ona się fajnie klei, to ktoś pyta, czy może dać numer telefonu - wyznała dla "Pomponika".

Historia ta naprawdę brzmi nieciekawie. Na szczęście gwiazda, według "Pomponika", przebywa obecnie w Warszawie. Jest więc bezpieczna, a z tamtym mężczyzną nie ma już kontaktu.

Internauci są zdziwieni, że gwiazda zdecydowała się podać numer telefonu nieznajomemu.

 - Nieznajomemu facetowi podaje numer telefonu, tym bardziej, ze przebywała za granica i nie wie z kim ma do czynienia - brzmi komentarz internautki pod artykułem.

 - Serio? Poszła do kawiarni sama? I dała numer telefonu nieznajomemu? Nawet małe dziecko wie, że nie wolno wdawać się w rozmowę z nieznajomymi. Oj, Edytko! - komentuje ktoś inny.

 - Nie było to zbyt odpowiedzialne... - uważa kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  4. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  5. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?
  6. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News