Wygrała The Voice Kids, jest poważnie chora. Marzy tylko o jednym

Wygrała The Voice Kids, jest poważnie chora. Marzy tylko o jednym Źródło: youtube.com/tvp

The Voice Kids wypromowało wiele bardzo zdolnych nadziei polskiej muzyki. Jedna z gwiazd produkcji TVP , która oczarowała widzów, jest bardzo chora. Dziewczynka spełnia właśnie swoje największe marzenie.

The Voice Kids wypromowało wiele przyszłych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jedną z nich była Ania Dąbrowska, która pomimo ciężkiej choroby zyskała wielką miłość fanów i jury, które kibicowało artystce. Młoda gwiazda spełniła właśnie wielkie marzenie, które nadało jej życiu nowego sensu.

The Voice Kids zrobiło z niej gwiazdę. Niezwykła historia Ani Dąbrowskiej

Czternastoletnia Ania Dąbrowska dała się pokochać widzom kultowego programu telewizji TVP dzięki swojemu niezwykłemu talentowi muzycznemu. Pomimo choroby, która znacząco osłabiała jej siły przed programem, dziewczynka na oczach telewidzów i jury walczyła dzielnie o jak najwyższe lokaty w konkursie.-Aniu, świat się pomylił w wielu kwestiach. Nie od dziś wiemy, że jest niesprawiedliwy i potrafi dawać w kość. Jednak na pewno nie pomylił się w jednej kwestii, że jesteś tu i możemy słuchać tego pięknego głosu. Dzięki tobie nauczyłam się uśmiechać w pochmurne dni. To bardzo ważne, by codziennie cieszyć się z każdej chwili - mówiła Cleo w programie.

Dzięki swojemu zapałowi i wielkiemu talentowi pochodząca z Podkarpacia wokalistka zwyciężyła show i zyskała tytuł "Najpiękniejszego Głosu w Polsce"

- Od pierwszego dźwięku w tym programie czułem, że coś jest bardzo tak, ale kiedy usłyszeliśmy cię podczas „bitew”, to była czysta magia. Tam się wydarzyła rzecz nieprawdopodobna i trwa do dziś - powiedział w trakcie finału juror Tomson.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczyna chce spełniać marzenia, mimo choroby

Pomimo tego, że dziewczynka na swoją przypadłość choruje już od 5 roku życia i udział w programie kosztował ją wiele zdrowia, to udało się jej spełnić największe marzenie. Muzyka, która do tej pory była największą odskocznią od choroby, stała się pracą wokalistki. Wytwórnia Universal podpisała właśnie kontrakt z nastolatką i wyda jej debiutancki krążek.

- Spełniają się moje marzenia - powiedziała gwiazda programu.

Jak widać, pomimo przeciwności losu, dziewczynka spełniła swoje wielkie marzenie. Kiedy ukaże się debiutancki album gwiazdy The Voice Kids? Sama artystka, jak też i wytwórnia, nie chcą zdradzać jeszcze szczegółów tak ważnego dla Ani projektu. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz z partnerem o 30 lat młodszym była szczęśliwa. „Nie ma nic piękniejszego”
  2. Kim byli rodzice Moniki Olejnik? Narosło wśród tego wiele teorii
  3. Cyklon Bennet nad Polską! Są ranni, ogromne zniszczenia, tysiące osób bez prądu
  4. Ogromne zamieszanie wokół 13 emerytury. Polacy są oburzeni decyzją PiS
  5. "Słoma z butów, chamstwo!". Wściekli widzowie w furii atakują Polsat

źródło: Nowiny24

 

 

Następny artykuł