Miliony widzów "The Voice" złapały się za głowę. Nieoczekiwany zwrot w finale, podano zwycięzcę

Miliony widzów "The Voice" złapały się za głowę. Nieoczekiwany zwrot w finale, podano zwycięzcę Źródło: TVP/The Voice of Poland

The Voice of Poland wkroczył dziś w swoją decydującą fazę. Wielki finał obserwowały miliony Polaków, którzy wspierali swoich faworytów do ostatecznej wygranej. Właśnie ogłoszono wyniki, które zaskoczyły niejedną osobę.

The Voice of Poland już od kilku dobrych lat plasuje się na czele stawki najchętniej oglądanych programów przez Polaków. Kolejne edycje wzbudzają coraz większe emocje, za którymi idzie ciągle podnoszący się poziom wokalnych występów. W jubileuszowej, 10. już edycji, o miano najlepszego głosu w Polsce walczyli Daria Reczek, Tadeusz Seibert, Alicja Szemplińska i Damian Kulej.

The Voice of Poland: nieoczekiwane wyniki finału

Wszystko wskazuje na to, że 10. edycja The Voice of Poland obrodziła w zdecydowanie najlepsze głosy. Grono trenerskie w składzie: Michał Szpak, Margaret, Tomson i Baron oraz Kamil Bednarek, miało bardzo trudny orzech do zgryzienia. Ostatecznie, do wielkiego finału dostali się Tadeusz Seibert, Alicja Szemplińska, Damian Kulej i Daria Reczek.

Podczas spektakularnego finału uczestnicy musieli zmierzyć się z licznymi zadaniami wokalnymi, które mieli okazję wykonać zarówno solowo, jak i w parach, bądź grupach. Finał ma to do siebie, że widzowie mogą śledzić kolejne "wykony", w których finaliści pokazują swoją moc wspólnie z trenerami, którzy towarzyszyli im od początku 10. edycji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po pierwszej części programu, ogłoszono wynik pierwszego głosowania SMS-owego, które miało wyłonić ścisły top, czyli trzy osoby, które powalczą o ostateczną wygraną. Pomimo wielu słów wsparcia płynących od telewidzów i internautów, na tym etapie zakończyła się przygoda z programem dla Damiana Kuleja. Po tej smutnej wiadomości przyszła pora na zaprezentowanie utworów, w których wybrzmiał polski tekst.

Na tym etapie nie zabrakło oczywiście największych szlagierów rodzimej sceny muzycznej. W repertuarze finalistów znalazły się m.in. tak dobrze znane utwory jak: "Jednego serca" Czesława Niemena, czy "Litania" z repertuaru Edyty Górniak. Po tej części ponownie doszło do głosowania SMS-owego, w skutek którego zaszczytne trzecie miejsce w finale zajął Tadeusz Seibert.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynny sportowiec. Miał zaledwie 31, okoliczności jego śmierci budzą przerażenie 
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

W ostatecznym starciu zmierzyły się Alicja Szemplińska i Daria Reczek. Emocje sięgały zenitu, ale wiadomo było, że ostatecznym zwycięzcą mogła być tylko jedna z nich. Głosami widzów, najlepszym głosem 10. edycji The Voice of Poland została Alicja Szemplińska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Kalczyńska pokazała swój piętrowy dom. Widok luksusowych wnętrz powala, gwiazda "DDTVN" pławi się w bogactwie
  2. Porwali 12-latkę i gwałcili ponad 43 tysiące razy. Ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze
  3. Chłopak był martwy przez 20 min, twierdzi, że rozmawiał z Jezusem. Widział też Boga i mówi, jak wyglądają
  4. Finał "Mam talent" zaskoczył wszystkich widzów. Poznaliśmy zwycięzce, wielu się nie spodoba
  5. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  6. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News