Po skandalu z Bednarkiem w finale "The Voice" ujawniają, kto zasiądzie w jury w następnej edycji. Ogromne zaskoczenie

Po skandalu z Bednarkiem w finale "The Voice" ujawniają, kto zasiądzie w jury w następnej edycji. Ogromne zaskoczenie Źródło: youtube.com/ The Voice of Poland

Finał tegorocznej edycji The Voice odbił się w mediach głodnym echem. Po szeroko komentowanym zachowaniu Kamila Bednarka pojawiły się głosy, aby piosenkarz reggae utracił swoje stanowisko jako juror i mentor początkujących artystów. Kierownicy produkcji show zabrali głos w sprawie i wiemy już, kto w 2020 roku będzie w jury show. Takich informacji nie można było się spodziewać.

Tegoroczny finał The Voice wywołał ogromne kontrowersje w mediach. Kamil Bednarek i Margaret znaleźli się na cenzurowanym po tym, co zaprezentowali w trakcie emisji show. Bednarek kilkukrotnie przerywał uczestnikom i kolegom ze składu jury, a piosenkarka zdawała się nie wpasowywać w produkcję. Kierownicy produkcji z TVP skomentowali postawę swoich gwiazd i powiedzieli o przyszłości programu. To będzie wielkie zaskoczenie dla widzów.

Afera po finale The Voice. Bednarek i Margaret na cenzurowanym

Kamil Bednarek, który uchodzi za największą gwiazdę polskiego reggae, zachowywał się w studiu TVP naprawdę kuriozalnie. Muzyk przerywał program swoim śmiechem i abstrakcyjnymi wypowiedziami zachowując się tak, jakby niezbyt obchodzili go uczestnicy oraz cały program. Prowadzący kilkukrotnie musiał go nawet subtelnie upominać, jednak ten nie robił sobie nic z ich słów. Przez to wszystko pojawiło się w sieci wiele sugestii od widzów oraz plotek, że w przyszłym sezonie możemy go już nie zobaczyć. 

Margaret krytykowana jest przez widzów za swoje rzekome braki w wiedzy o śpiewaniu oraz za podejście i zachowania tak dalekie od charakteru show. Widzowie domagają się na wielu forach podziękowaniu za współpracę jej i Bednarkowi. Pogłoski o wyrzuceniu wokalistów z programu skomentowało samo TVP, które opowiedziało o przyszłości członków Jury.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP zawiera głos w sprawie "The Voice". Wielkie zaskoczenie dla widzów

Jak się okazuje, telewizja publiczna jest nieczuła na argumenty swoich fanów i otwarcie mówi o tym, że kontrowersje zachowanie Bednarka, jak tez postawa Margaret, nie kwalifikują ich do zwolnienia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

- Produkcja jest zadowolona na tyle, że nie chce żadnych zmian. Jurorzy też są bardzo za więc wszystko wskazuje na to, że w nowej edycji zobaczymy ten sam skład. - mówi jeden z pracowników stacji.

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłości widzowie znów zobaczą ich na ekranach i możliwe, że czekają nas kolejne skandale z ich udziałem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"
  5. 2 mln Polaków w ŚMIERTELNYM niebezpieczeństwie. W lekach wykryto trutkę na szczury

źródło:Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News