Gdzie obejrzeć serial The Punisher? Ekranizacja komiksu dostępna jest online

Gdzie obejrzeć serial The Punisher? Ekranizacja komiksu dostępna jest online Źródło: facebook.com/pg/MarvelsPunisherNetflix

The Punisher S01E01 - amerykański serial cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem widzów. Pomimo informacji, że produkcja nie doczeka się kontynuacji, fani chętnie wracają do starych epizodów. Gdzie możemy obejrzeć wszystkie odcinki?

The Punisher S01E01 - pilotażowy odcinek cieszy się bardzo dobrą sławą wśród przeważającej liczby fanów komiksów Marvela. Chociaż wydawało się, że przygody Franka Castle'a będziemy śledzić przez lata, twórcy postanowili zakończyć produkcję na drugim sezonie serialu. Widzowie muszą zadowolić się więc dwiema seriami liczącymi łącznie 26 epizodów. Wszystkie są dostępne w sieci.

The Punisher S01E01, S01E02 online. Gdzie oglądać?

Amerykański serial akcji powstał na podstawie komiksu stworzonego przez Gerry’ego Conwaya, Johna Romitę Sr. i Rossa Andru. Produkcja jest częścią franczyzy Marvel Cinematic Universe. Historia powstania projektu sięga 2011 roku, kiedy to poinformowano, że stacja FOX zamówiła pilot serialu, którego twórcą miał zostać Ed Bernero. W maju 2012 popularny kanał telewizyjny zrezygnował z tego pomysłu.

W lipcu 2015 roku dyrektor programowy Netflixa - Ted Sarandos ogłosił, że pojawiła się szansa na ekranizację przygód popularnej postaci z marvelowskich komiksów. Wszystko to za sprawą wprowadzenia bohatera do innego serialu o przygodach superbohatera - Daredevila. Postać Punishera pojawiła się tam w drugim sezonie i zyskała sympatię widzów. Przygody Franka Castle'a stały się więc spin-offem amerykańskiego serialu fantastycznonaukowego. Zdjęcia do produkcji ruszyły w styczniu 2016 roku, a w kwietniu Netflix oficjalnie zamówił serial informując, że Steve Lightfoot będzie za niego oficjalnie odpowiedzialny. 

Pierwszy sezon Punishera został wyemitowany 17 listopada 2017 roku, zaś drugi w styczniu 2019 roku. Serial opowiada o byłym żołnierzu Marines, który stara się wieść normalne życie do momentu, kiedy zostaje uwikłany w usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny. Kiedy Frank Castle zagłębia się w tajemnice zmarłej na jego plecy spada ciężar w postaci nowych i starych wrogów. Zmuszają go oni do skonfrontowania się z samym sobą oraz zderzenia się ze swoim przeznaczeniem - transformacją w Punishera.

Obsada produkcji robi wrażenie. W główne role wcielają się: Jon Bernthal, Ebon Moss-Bachrach, Ben Barnes, Amber Rose Revah, Paul Schulze, Jason R. Moore, Michael Nathanson, Daniel Webber, Jaime Ray Newman i Deborah Ann Woll.

Pierwsze dwa odcinki cieszą się nadal ogromną popularnością. Podobnie jest z następnymi jedenastoma epizodami pierwszej serii. Drugi sezon Punishera również został entuzjastycznie przyjęty przez fanów, tym bardziej dziwne, że Netflix postanowił zakończyć produkcję w lutym 2019 roku.

The Punisher Netflix

Wszystkie 26 odcinków podzielonych na dwie równe serie są dostępne na popularnej platformie streamingowej Netflix. Aby cieszyć się oglądaniem tej oraz innych flagowych produkcji stacji wystarczy przejść proces rejestracyjny. Kanał jest płatny, a wysokość jego abonamentu zależy od tego, na ilu urządzeniach chcemy korzystać z usług Netflixa. Najtańsza opcja to koszt 34 złotych miesięcznie.

Odcinki serialu są dostępne na stronie Zalukaj. Większość epizodów zobaczymy również w serwisie CDA. Warto pamiętać o tym, aby przed wybraniem źródła, z którego chcemy oglądać ulubione seriale, zapoznać się z jego legalnością.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. The Rain na Netflix. Rusza nowy sezon hitu platformy
  2. The Rain 2. Fani niecierpliwie czekają na nowy sezon hitu Netflixa
  3. Serial Lucyfer. Gdzie można legalnie obejrzeć online?
  4. The 100 wraca do Netflix. Fani nie mogą się doczekać 6. sezonu
  5. Gdzie oglądać The 100 S06E03 online? Premiera odcinka
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu