Gdzie oglądać The 100 S06E03 online? Premiera odcinka

Gdzie oglądać The 100 S06E03 online? Premiera odcinka Źródło: instagram.com/cw_the100/

The 100 S06E03 online - gdzie będzie można oglądać trzeci epizod młodzieżowej opowieści o poszukiwaniu nowej planety do zamieszkania? Czy młodocianym przestępcom uda się przeżyć pod Czerwonym Słońcem? Już sam zwiastun zachęca do tego, aby wgłębić się w tę historię.

The 100 S06E03 online, kiedy premiera?

The 100 S06E03 online, polska premiera najnowszego odcinka będzie miała miejsce 22 maja. Trochę inaczej przedstawia się to na Zachodzie, gdzie wszystkie epizody pojawiają się tydzień wcześniej. W Stanach Zjednoczonych można zobaczyć już trzecie odcinek, a obecnie wszyscy wyczekują czwartego, którego premiera odbędzie się 21 maja. Gdzie można obejrzeć serial za darmo? O tym w dalszej części artykułu.

Oto tytuły i daty premier dotychczasowych epizodów:

  • 1 odcinek: Sanctum - 8 maja,
  • 2 odcinek: Red Sun Rising - 15 maja,
  • 3 odcinek: The Children of Gabriel - 22 maja,
  • 4 odcinek: The Face Behind the Glass - 29 maja.

Obecnie nie wiadomo nic więcej, twórcy serialu nie podali wszystkich tytułów, ani liczby wszystkich odcinków. Możemy tylko spekulować, że 6. seria może zawierać przynajmniej dziesięć epizodów. 

 - Ziemia przepadła, a postacie, które znamy, podróżują do całkiem nowego świata - zdradził nieco szczegółów twórca serialu Jason Rothenberg jeszcze przed emisją pierwszego odcinka.

Czego możemy spodziewać się po The 100 S06E03? Nastolatkowie przybywają na nową planetę, na jej orbicie krąży dziwna czerwona planeta, która dziwnie wpływa na ludzkie zachowania. Grupa przybyłych poznaje tubylców, Clarke próbuje przekonać przywódcę Sanctum, żeby pozwolił im zostać w swojej osadzie, w dziczy mają małe szanse na przeżycie. Czy to jedyne zagrożenia, jakie czekają na Ziemian?

The 100 S06E03 online. Gdzie będziemy mogli oglądać za free? Czy jakaś platforma oferuje serial za free?

Dramat science fiction dla młodzieży emitowany jest stację The CW, w polskich mediach kanał ten nie jest dostępny, dlatego Netflix wyszedł naprzeciw wszystkim fanom The 100 i udostępnia program na swojej platformie. 

To właśnie tam można legalnie obejrzeć wszystkie dotychczas wyprodukowane odcinki, również te z szóstego sezonu. Netflix jest internetową wypożyczalnią wideo, najtańszy pakiet, który umożliwia dostęp do wszystkich filmów i seriali w serwisie, kosztuje zaledwie 35 złotych za miesiąc. Aby zostać subskrybentem, należy zarejestrować się, wypełniają formularz i oczywiście dokonać płatności.

Z czasem najnowsza seria The 100 zacznie pojawiać się na innych serwisach, jednak nie ma pewności, że będą one pochodziły z legalnego źródła. Mimo iż będą udostępniane za darmo, mogą być po prostu kradzione.

Sprawdź koniecznie, co działo się w poprzednich odcinkach serialu. Czy można je obejrzeć online? Serial zbiera bardzo dobre recenzje, warto się nim zainteresować.

  1. Co się stało w 1. odcinku nowego sezonu The 100? Zupełnie nowa historia [SPOILERY]
  2. Co nas czeka w nowym sezonie The 100? Będzie się działo
  3. Kiedy 6 sezon The 100? Premiera wzbudziła ogromne emocje
  4. Zwiastun The 100 zapowiada kolejne emocje. Co tam się dzieje?!
  5. Gdzie można obejrzeć 1. odcinek 6. sezonu The 100? Znamy darmowe platformy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News