Kto gra w The 100? Hit Netflix pokazuje nowe twarze

Kto gra w The 100? Hit Netflix pokazuje nowe twarze Źródło: instagram.com/cw_the100/

The 100 - obsada popularnego serialu młodzieżowego to zupełnie młode twarze. Aktorzy, którym udało się wybić poprzez udział w serialu, mają przed sobą świetlaną przyszłość. Kto w najnowszym sezonie dołączy do obsady i kto wcieli się w rolę nowych postaci? 6. seria produkcji stacji CW zapowiada się fascynująco, za nami już pierwszy odcinek.

The 100 - obsada serialu jest liczna, ponieważ jak sama nazwa wskazuje, przedstawiona historia opiera się na przygodach setki nastolatków, którzy zostają wysłani na Ziemię w celu zasiedlenia jej po wojnie nuklearnej, która zniszczyła całą cywilizację ziemską.

Serial ten emitowany jest od 2014 roku i jest on ekranizacją książki Kass Morgan, która w polskim tłumaczeniu nosi tytuł "Misja 100", autorka powieści współpracowała w pisaniu scenariusza do produkcji telewizyjnej. Amerykański serial science-fiction produkowany jest przez stację CW. W Polsce The 100 można obejrzeć na Netflixie.

The 100 - obsada nowego hitu serwisu Netflix

Na przełomie 5. i 6. serii młodociani przestępcy muszą uciekać na statek kosmiczny, ponieważ planeta ponownie zostaje skażona nuklearnymi zanieczyszczeniami. Postanawiają poszukać innej planety i zapaść w dziesięcioletni sen, ale okazuje się, że zostają obudzeni przez syna Harper i Monty'ego po 125 latach głębokiego snu. Jednak szczęście im sprzyja, ponieważ natrafiają na inną planetę. Ta wydaje się idealna do zamieszkania i odbudowania społeczności.

 - Ziemia przepadła, a postacie, które znamy, podróżują do całkiem nowego świata. Kiedy rozmyślałem nad tym, jaki będzie finał, nie wiedziałem, czy będzie to finał serialu, czy finał sezonu, co jak wiadomo, zdarza się często, więc musiałem zakończyć to w taki sposób, aby posłużyło jako jedno i drugie. Wylądowałem na tym, że stworzę nowy świat, co miało być łatwym punktem startowym dla całkowicie nowej przygody - zdradzał nieco szczegółów twórca serialu Jason Rothenberg.

Oto główne postacie serialu The 100, co ich czeka w najnowszych sezonie?

 • Eliza Taylor jako Clarke Griffin,
 • Bob Morley jako Bellamy Blake,
 • Marie Avgeropoulos jako Octavia Blake,
 • Henry Ian Cusick jako Marcus Kane,
 • Paige Turco jako Abigail Griffin,
 • Isaiah Washington jako Thelonius Jaha,
 • Thomas McDonell jako Finn Collins,
 • Devon Bostick jako Jasper Jordan,
 • Christopher Larkin jako Monty Green,
 • Richard Harmon jako John Murphy,
 • Lindsey Morgan jako Raven Reyes,
 • Ricky Whittle jako Lincoln,
 • Zach McGowan jako Roan,
 • Tasya Teles jako Echo.

Bohaterów The 100: Harper, Lincolna, Finna, Roan, Lexa już nie ma. Czy w nowym sezonie pojawi się ktoś nowy?

W najnowszym sezonie pojawia się kilku nowych bohaterów, którzy odegrają ważne role w serialu. Do obsady dołączy David J.R. Bourne, znany z takich filmów jak Potrzask, Egzorcyzmy Emily Rose oraz Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak. W The 100 wcieli się on w przywódcę społeczności na nowej planecie - Russella. Mężczyznę coś połączy z Clarke. 

W serialu pojawią się także inni aktorzy między innymi: Greyston Holt, Doralynn Mui jako Olivia, a także Ian Pala jako Gabriela.

 1. Netflix przejmuje kultowy serial FOX-a. Czy zrobi go lepiej?
 2. Co się stało w 1. odcinku nowego sezonu The 100? Zupełnie nowa historia [SPOILERY]
 3. Co nas czeka w nowym sezonie The 100? Będzie się działo
 4. The 100 wraca do Netflix. Fani nie mogą się doczekać 6. sezonu
 5. Kiedy 6 sezon The 100? Premiera wzbudziła ogromne emocje
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News