Z którą z kobiet chciałbyś się zaprzyjaźnić? Wybierz jedną, a poznasz ukrytą prawdę na swój temat

Z którą z kobiet chciałbyś się zaprzyjaźnić? Wybierz jedną, a poznasz ukrytą prawdę na swój temat Źródło: dimajadid.net

Test z kobietami jest świetnym sposobem, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat swojej osobowości. To nie tylko zabawa, ale także zadanie natury psychologicznej. Zasady są bardzo proste, wystarczy, że spojrzysz na obrazek i pozwolisz działać swojej intuicji. Bez zastanowienia zdecyduj, z którą z kobiet chciałbyś się zaprzyjaźnić, a poznasz ukrytą prawdę na swój temat.

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektóre osoby z miejsca urastają do miana przyjaciół i bliskich kolegów? Okazuje się, że czynnikiem, który ma na to decydujący wpływ, jest intuicja. Nie bez znaczenia jest także wygląd drugiej osoby. To on jest dla nas ważną skazówką, co potwierdza także test z kobietami. Wybierając jedną z pań z obrazka, przekonasz się, że nie wiesz na swój temat jeszcze wielu rzeczy. Decyzję podejmij spontanicznie. Wiesz już, która z kobiet mogłaby zostać twoją przyjaciółką? Sprawdź rozwiązanie. Jeśli ci się spodoba, koniecznie zobacz także test z rozbitym wazonem.

Test z kobietami zdradzi ci ukrytą prawdę

Jeżeli wybrałeś kobietę w eleganckim, czerwonym kostiumie, prawdopodobnie jesteś typem lidera, lubisz przewodzić innym i doskonale odnajdujesz się na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich. Jesteś żądny przygód, najlepiej czujesz się wtedy, kiedy możesz stawiać przed sobą nowe wyzwania i realizować je - oczywiście z sukcesami. Jesteś bardzo pewny siebie i twardo stąpasz po ziemi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kobieta w różowej koszulce i dżinsowych spodenkach jest wyborem osób, które są prawdziwymi duszami towarzystwa. Lubisz dobrą zabawę i kontakt z przyjaciółmi. Jesteś spontaniczny, szczery i pomysłowy,  bliscy nazywają cię "żywym srebrem". Ludzie kochają twój optymizm, dobry humor i uśmiech, który wprost nie schodzi z twojej twarzy.

Jeśli wybrałeś kobietę numer trzy, prawdopodobnie jesteś cichy, spokojny i zamknięty w sobie. Masz problemy z zaufaniem, rzadko otwierasz się na inne osoby. Wszystkie decyzje podejmujesz z rozwagą, po dokładnym przemyśleniu wszystkich za i przeciw. Nie otwierasz się przed wszystkimi ludźmi, musi minąć wiele czasu, zanim się z kimś zaprzyjaźnisz. Cenisz sobie długotrwałe i głębokie relacje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wielki strajk w Warszawie, ludzie wyszli na ulice. Wstrząsające sceny w stolicy

2. Nie żyje 15-letni Kuba. Nastolatek stanął w obronie swojej koleżanki
 Twój wzrok przyciągnęła kobieta w różowej sukni wieczorowej? To znak, że jesteś ambitny i doskonale wiesz, czego chcesz. Twoja pewność siebie i charyzma pozwalają ci na zawojowanie świata. Kierujesz się głosem rozsądku, porywy serca są dla ciebie obce. Jesteś niezwykle spokojny i opanowany, trudno wyprowadzić cię z równowagi. 

Jeśli chciałbyś się zaprzyjaźnić kobietą numer pięć, która prezentuje sportowy, niezobowiązujący styl, prawdopodobnie jesteś niezależny, a największą wartością w twoim życiu jest nieograniczona wolność. Nie potrafisz dostosowywać się do reszty, zawsze masz swoje zdanie i nie lubisz prosić innych o pomoc. Najlepiej czujesz się wtedy, kiedy możesz decydować o swoim życiu samodzielnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowicie zdrowy domowy syrop z natki pietruszki oczyszczający tętnice. Jego zalety powalają
  2. Marcin Gortat pojawił się w TVP i powiedział o powiększeniu rodziny. Mówi o wymaganiach względem partnerki
  3. Janusz Chabior wziął ślub z prawie o 20 lat młodszą pięknością. Panna młoda na ślubie wyglądała najpiękniej na świecie, mamy zdjęcia
  4. Zalane drogi, ewakuacja szpitala, setki interwencji strażaków. Potężne burze przechodzą przez Polskę, wiemy, gdzie dzisiaj będzie najcięższa sytuacja
  5. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Od marca walczył o życie w szpitalu, niestety, po wielu tygodniach cierpienia zmarł prezydent EA
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Chillzet

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News