Test może wiele o tobie powiedzieć.
American Psychiatric Association
Jakub Kossakowski - 17 Maja 2020

Co zobaczyłeś na obrazku, drzewa czy tygrysa? Odpowiedź zdradza prawdę o osobowości, skuteczność zadziwia psychologów

Ten test może zdradzić sekrety, które skrywa twoja osobowość. Wystarczy, że spojrzysz na niego przez chwilę. Wynik zależy od tego, co ukaże się twoim oczom. Najważniejsze jest pierwsze skojarzenie. Nawet psychologowie są zaskoczeni jego skutecznością.

Nie da się ukryć, że niemal każdy lubi poznawać tajemnice, które znajdują się w głębi naszej psychiki. Nierzadko wnioski, które nasuwał test były niezwykle zaskakujące. Podobnie jest w tym przypadku. Wystarczy, że spojrzysz na obrazek.

Nastolatka umierała w męczarniachWyniki sekcji 16-letniej Kornelii wywołują ciarki na plecach. Opisali ostatnie chwile nastolatkiCzytaj dalej

Prosty test odrze twoją osobowość z tajemnic

Niejeden test potrafił już pokazać nam sekrety naszej osobowości. Wcześniej przedstawialiśmy jeden z nich, który skutecznie obnażał to, co skrywa nasza psychika. Teraz możesz wykonać kolejny niezwykle prosty test, dzięki któremu zgłębisz tajemnice swojego umysłu. Nie wszyscy są na to gotowi. Tym bardziej, że nawet psychologowie są zaskoczeni jego trafnością.

Wiele z testów polega na poddawaniu analizie skojarzeń. To właśnie na ich podstawie możemy dowiedzieć się, co tak naprawdę ukrywa się na naszej psychice. Jedyne, co musimy zrobić, to spojrzeć na obrazek i pozwolić zadziałać pierwszej myśli, która przyjdzie nam do głowy na jego widok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

NagranieNatrafili na opuszczoną chatę pośrodku pustkowia, weszli do środka i przeszły ich ciarki. Widok, którego nie zapomną do końca życiaCzytaj dalej

Co widzisz na tym obrazku?

Od odpowiedzi na to pytanie zależy jaki wynik testu otrzymamy. Musi być ona jak najbardziej szczera, w przeciwnym wypadku nie uda ci się poznać sekretów własnej osobowości. Test przewiduje dwie możliwości rozwiązania. Wszystko zależy od tego, co dostrzeżesz jako pierwsze.

Osoby rozwiązujące ten test wskazywały, czy ich oczom ukazywał się tygrys lub drzewa. Jeżeli ktoś dostrzegał kota, wówczas można go określić jako osobę nieugiętą, która znakomicie potrafi radzić sobie w trudnych i kryzysowych sytuacjach. Inni zawsze mogą liczyć na tą osobę, ponieważ jest skora do pomocy. Ponadto ci, którzy dostrzegli tygrysa w pierwszej kolejności, cechują się optymizmem, a ich pragnieniem jest szczęście oraz zrozumienie. Co z osobami, które zauważyły drzewa?

Wszyscy, którzy w pierwszej kolejności dostrzegli drzewa, mogą zostać określeni jako osoby ciche i spokojne o niebywałej intuicji. Największą radość dają im podróże, podczas których mogą poznać lepiej świat. Osoby, które zauważyły najpierw drzewa poszukują w swoim życiu równowagi, a natłok obowiązków jest dla nich męczący.

Dzisiaj grzeje:

1. MZ przekazało porażające dane. Mimo zapewnień sytuacja wciąż jest tragiczna

2. Andrzej Duda zaliczył gigantyczną wpadkę. Internauci są oburzeni jego zachowaniem

Już teraz możesz przekonać się, do którego grona osób się zaliczasz. Spójrz na poniższy obrazek i odpowiedz sobie szczerze na pytanie co ukazało się twoim oczom jako pierwsze. Czy były to drzewa, a może tygrys? Ten test sprawi, że twoja psychika zostanie obdarta z tajemnic.

Obrazy Pikio

(American Psychiatric Association)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Siostra górnika wyznała prawdę. "Nasze prawa zostały pogwałcone"
  2. Robert Kubica przerwał milczenie po wielu latach. Zdradził nieznane szczegóły swojej tragedii, straszne
  3. Wybrana spośród 327 tys. dzieci, była bezkonkurencyjna. Najsłodsze dziecko na świecie ma za sobą porażającą przeszłość
  4. Szumowski nie chciał, by prawda o jego żonie wyszła na jaw. Dziennikarze dotarli do zdumiewających faktów o Annie Szumowskiej
  5. Bracia wywieźli nastolatkę do lasu, bili i gwałcili. Na wszystko patrzyła ich matka
  6. Woda po ogórkach kiszonych jest cenna. Ale wszyscy zapomnieli o mocy wody po ogórkach konserwowych

Kogel MogelNad aktorami kultowej komedii ciąży klątwa? Tajemnicze śmierci, tragiczne wypadki, nagłe chorobyCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News