Test osobowoścci na dłoni
pixabay/hndptesbc/
Weronika Wasiak - 2 Grudnia 2019

Złącz dłonie i zobacz, jak u Ciebie wygląda linia serca. Określa osobowość lepiej niż każdy horoskop

Test z linią serca może powiedzieć ci, jaką dokładnie osobą jesteś. Wystarczy tylko, że złączysz ze sobą obie dłonie, a już po sekundzie poznasz całą prawdę na swój temat. Nie wszyscy będą zadowoleni.

Test osobowości świetnie sprawdzi się, jeśli zobaczyć czy rzeczywiście jesteś taki, jak ci się wydaje. Niektórzy mają spory problem z określeniem własnego charakteru, a tego typu testy potrafią w szybki i łatwy sposób odpowiedzieć na to kłopotliwe pytanie. Co więcej, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o nowo poznanej osobie, również możesz przeprowadzić ten test i od razu poznasz prawdę na jego temat.

Test określający osobowość. Złącz dłonie i zobacz, jak przebiega twoja linia serca

Możesz być pewny, że ten test na osobowość pozwoli ci określić samego siebie lepiej niż zrobiłby to niejeden horoskop. Raczej mało kto spodziewał się, że linia serca znajdująca się na dłoni może tak wiele skrywać. Wystarczy tylko, że zestawisz obok siebie obie dłonie i spojrzysz, czy linie są na tej samej wysokości czy jednak któraś z nich jest umieszczona wyżej.

Przepis na podpłomykPrastary polski przepis na niebywały smakołyk w nowoczesnej wersji. Jeszcze nie jadłeś nic tak pysznegoCzytaj dalej

Jeśli są na równej wysokości:

Oznacza to, że jesteś osobą spokojną i nie przepadasz za zmianami. Do tego, jesteś świetnym rodzicem lub będziesz nim w przyszłości. Cechuje cie delikatność pod każdym względem, wierzysz w ludzi i robisz wszystko, by oni również uwierzyli w dobroć innych. Dzięki twojej empatii i chęci niesienia pomocy, stajesz się dla każdego opoką w trudnej dla niego sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

CiastoPrzepyszny sernik bez pieczenia zrobisz w 15 minut. Wystarczy tylko wymieszać odpowiednie składniki, a efekt zachwyci każdegoCzytaj dalej

Jeśli linia na lewej dłoni jest wyżej niż linia na prawej:

Oznacza to, że jesteś asertywny i uwielbiasz być niezależny. Nie potrzebujesz drugiej osoby do tego, by czuć się spełnionym, dlatego w zwyczaju masz omijanie szerokim łukiem relacji damsko-męskich. Powiedzenie "dążyć po trupach do celu" nie jest ci obce, bowiem nie masz problemu z wyeliminowaniem wszystkiego co Ci stanie na drodze do ich zrealizowania.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

Jeśli linia na prawej dłoni jest wyżej niż linia na lewej:

Oznacza to, że jesteś dobrym kochankiem. W relacjach damsko-męskich wiek nie ma dla ciebie najmniejszego znaczenia i nie obchodzi cie opinia innych ludzi. Wolisz podążać własnymi ścieżkami, dlatego przestrzeganie zasad czy tradycji nie jest twoją mocną stroną. Wolisz być uznany za dziwnego niż podążać tą samą drogą co wszyscy wokół.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Obniżono Kaczyńskiemu emeryturę, mocno tajemnicze. I tak jest bajecznie wysoka
  3. Mąż strasznie upokorzył żonę podczas mowy pogrzebowej. Umarła na zabójczy nowotwór
  4. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie
  5. Milion Polaków z ogromnym problemem. Ich pensje nagle ZMALAŁY

ChlebPo tych informacjach przenigdy nie weźmiesz chleba do ust, nawet z piekarni. 10 niebezpieczeństw po zjedzeniu pieczywaCzytaj dalej

Źródło: webniusy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News