Tess Holliday jest jedną z najbardziej cenionych na świecie modelek plus size. Celebrytkę uwielbiają setki tysięcy fanów, którzy chętnie obserwują jej wpisy na portalach społecznościowych. Jeden z nich oburzył jednak opinię publiczną, wywołując niezwykle skrajne emocje.

Holliday zdecydowanie nie wstydzi się swojego ciała, które chętnie eksponuje w kolejnych sesjach zdjęciowych. Internauci uwielbiają jej otwartość oraz urodę, którymi zawojowała surowy świat mody.

Tess Holliday zelektryzowała fanów

Co ciekawe, nie wszystkie posty modelki spotykają się z dobrym odbiorem. Jeden z nich, w którym pokazała zdjęcie ze swym synem wykonane w czasie kąpieli, rozzłościło licznych fanów.

– Kiedy masz spotkania w swoim domu przez cały dzień i zdecydujesz się na przyjemną, relaksującą kąpiel, zanim zacznie się chaos… Ale twój maluch widzi, że próbujesz wkraść się do łazienki i krzyczy, dopóki nie pozwolisz mu się wykąpać razem z tobą. Normalnie nie byłoby to problemem, ale mam tatuaż na mojej nodze, który nie może się zmoczyć – ale hej, mogę być gruba, ale jestem bardzo elastyczna – podpisała fotografię modelka, pozując w bardzo odważnym ułożeniu ciała.

Odważne zdjęcie, burzliwa reakcja

– Jestem dumna z mojego ciała i tego, co potrafi oraz jak zabawne i śmiesznie jest moje życie/macierzyństwo – dodała także wyraźnie zadowolona Holliday.

Wielu internautów wytknęło jej jednak, iż nie powinna pozować przy dziecku w podobnej pozycji – nago, z wysoko podniesioną nogą. Sama modelka nie przejęła się zarzutami, wciąż odważnie publikując kolejne kontrowersyjne fotografie.

Tess Holliday
Fot. Instagram/Tess Holliday

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ciężko chora dziennikarka TVN ujawnia: „Zderzyłam się ze ścianą”
  2. Martyna Wojciechowska pokonana! Zastąpiła ją inna dziennikarka
  3. Magda Gessler powiedziała, ile waży. Internauci: Chyba jej się z wiekiem pomyliło
  4. Ten pies przeszedł gehennę. Odcięte uszy i poderżnięte gardło, nikt mu nie pomógł
Tess Holliday
Fot. Instagram/Tess Holliday
Tess Holliday
Fot. Instagram/Tess Holliday
Tess Holliday
Fot. Instagram/Tess Holliday

Czy uważasz, że fotografia opublikowana przez modelkę jest niewłaściwa?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!


16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya

Zobacz również