TESCO straszy polskich klientów. Dyskont ma już dość i nie zamierza dłużej tolerować ich zachowania, które naraża firmę na potężne straty finansowe. Jeżeli przyłapie kogoś na praktykowaniu tego procederu, bez najmniejszych skrupułów zamierza podjąć przeciwko niemu czynności prawne. 

W polskich sklepach, a szczególnie tych dużych, coraz częściej dochodzi do absurdalnych sytuacji, których prowokatorami są klienci. Z każdej strony dochodzą nas informacje o awanturach, bijatykach, wyrywaniu sobie towarów i innych groteskowych sytuacji. Tym razem dyskont nie zamierza odpuścić i straszy swoich klientów więzieniem.

ZOBACZ TAKŻE: Stało się. Trwa EWAKUACJA Tesco z Polski!

TESCO straszy polskich klientów

Tesco ma problem z klientami, którzy przywłaszczają sobie sklepowe, metalowe wózki. Ten niezwykle potrzebny i bardzo wygodny towar ginie w mgnieniu oka. Wózki są zabierane przez mieszkańców okolicznych blokowisk, którzy przewożą w nich swoje zakupy, ale nie zamierzają zwracać ich do sklepu, tylko zostawiają pod swoimi klatkami. W związku z ubywającymi nieustannie wózkami, pracownikom doszedł kolejny obowiązek, którym jest codzienna wycieczka po okolicznych blokach i zbieranie niezwróconego sprzętu. Według informacji podanych przez serwis warszawa.naszemiasto.pl wyjątkowo aktywni w tym procederze są mieszkańcy okolicznych budynków warszawskiego TESCO, mieszczącego się przy ulicy Górczewskiej.

Tesco wystosowało komunikat do swoich klientów, w którym informuje, że przywłaszczanie sobie wózka to kradzież, zgodnie z art. 278 § 1 KK: „Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od trzech miesięcy do lat pięciu”.

ZOBACZ TAKŻE: Zwariowali! W Tesco ogromne kolejki, ludzie się tratują

źródło: rp.pl

Jedzenie tych rzeczy jest NAJGROŹNIEJSZE!


Nigdy nie zamrażaj TYCH rzeczy!

Zobacz również