Obrzydliwe znalezisko w cukierkach z czołowej sieci hipermarketów w Polsce! Pan Krzysztof zrobił zdjęcia, uważajcie na zakupach

Obrzydliwe znalezisko w cukierkach z czołowej sieci hipermarketów w Polsce! Pan Krzysztof zrobił zdjęcia, uważajcie na zakupach Źródło: .

Tesco to sklep, do którego pan Krzysztof szybko nie wróci. Podczas ostatnich zakupów dokonał obrzydliwego znaleziska w cukierkach. Mężczyzna ostrzega wszystkich klientów, by uważali na to, co kupują.

Tesco odwiedzał przy okazji wszystkich zakupów. Pan Krzysztof wybierał ten sklep ze względu na szeroki asortyment i niewielką odległość od jego domu. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby był  zadowolony z zakupów w tym hipermarkecie, ale niestety - do czasu. 

Cukierki z Tesco zawierały coś, czego się nie spodziewał

Pan Krzysztof w poniedziałek wybrał się na zakupy do Tesco, żeby między innymi kupić ulubione cukierki. Zdecydował się na słodycze, które można kupić na wagę, znanej polskiej firmy Wawel. Mężczyzna po skończeniu zakupów zapłacił i udał się do domu.

Jak sam twierdzi, w mieszkaniu, po odwinięciu cukierka z papierka, okazało się, że w słodyczach znajdują się robaki. Zaniepokojony mężczyzna natychmiast udał się do lokalnego Tesco, by zareklamować produkt. Wedle jego relacji, zdziwiona kasjerka powiedziała mu, że nie są to żadne robaki, a zwykłe orzechy.

Pomimo tak zadziwiającej reakcji pracownicy Tesco, pan Krzysztof otrzymał zwrot pieniędzy za zakupione słodycze. Potwierdzenie tego, że w jego cukierkach znajdowały się robaki, ma teraz na piśmie, które opublikował na Facebooku. 


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Smaczne są te łakocie, ale po dzisiejszych zakupach w Tesco w Gdyni Chyloni nie ruszę ich dość długo. Pierwszy komentarz Pani z obsługi: "panie, to są przecież orzechy". Reklamacja zgłoszona w lokalnym sklepie - napisał na Facebooku mężczyzna.

Pan Krzysztof ostrzega wszystkich klientów Tesco, by uważali na zakupach. Internauci, jak zwykle podchodzą do sprawy w zabawny sposób. Pojawiło się wiele komentarzy, które w prześmiewczy sposób traktują ostrzeżenie pana Krzysztofa.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Już za chwilę czeka nas ogromna zmiana pogody, nad Polskę nadciągną syberyjskie mrozy. Tak źle nie było od 30 lat

- Ale te robaczki jadły tylko te cukierki, więc smakują jak te czekoladki - napisała drwiąco kobieta pod zdjęciem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Nie żyje ojciec aktora "M jak miłość". Był znanym muzykiem, miał 67 lat
  3. Pomogła bezdomnemu narkomanowi, który grzebał w śmietniku. 14 lat później zobaczyła go i zaczęła płakać
  4. Słynny stylista pokazał, jakie włosy są najlepsze dla kobiet po 60. roku życia. Idealna fryzura
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: se

Następny artykuł