Terror w Biedronce! Klienci byli przerażeni

Terror w Biedronce! Klienci byli przerażeni

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło w Białymstoku. Na jeden ze sklepów popularnej sieci napadło czterech mężczyzn, którzy grozili personelowi oraz klientom i spowodowali straty w wysokości około 5 tys. złotych.

Do napadu na sklep Biedronki mieszczący się przy ul. Klepackiej w Białymstoku doszło w sobotę wieczorem, tuż przed jego zamknięciem. Napastnicy zagrozili sprzedawcom pobiciem i zabrali papierosy o wartości 5 tysięcy złotych.

Trwają poszukiwania

- Około godz. 20:30 do środka weszło czterech mężczyzn. W pewnym momencie zabrali kartony z papierosami, a próbującym interweniować ekspedientom zagrozili użyciem przemocy. Sprzedawcom nie udało się zatrzymać mężczyzn – relacjonuje w rozmowie z Wirtualną Polską nadkom. Tomasz Krupa z policji w Białymstoku. Białostocka policja poszukuje złodziei, którzy dopuścili się napadu na supermarket. Funkcjonariusze sprawdzają m.in. nagrania z monitoringu w sklepie oraz z kamer na okolicznych ulicach. Wszyscy, którzy widzieli złodziei bądź wiedzą gdzie mężczyźni mogą się ukrywać, są proszeni o kontakt z podlaską policją. Źródło: wsedno24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News