Termy Pałacowe Nałęczowianka w Nałęczowie wraz z wyżywieniem już od 239 zł za dobę dla dwóch osób [Oferta Dnia]

Termy Pałacowe Nałęczowianka w Nałęczowie wraz z wyżywieniem już od 239 zł za dobę dla dwóch osób [Oferta Dnia] Źródło: materiały prasowe

Dziś z Ofertą Dnia zapraszamy do Term Pałacowych Nałęczowianka w Nałęczowie. Specjalna cena dostępna jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem poniższego artykułu: już od 239 zł za dobę dla dwóch osób ze śniadaniem i obiadokolacją. Oferta Dnia z dostępna jest od 18.00, 18 listopada do godz. 18.00, 19 listopada.

Lokalizacja obiektu 

Termy Pałacowe Nałęczowianka położone są w Nałęczowie w otoczeniu Parku Zdrojowego. Uzdrowisko znajdujące się w Nałęczowie jest jedynym ośrodkiem o profilu kardiologicznym w Polsce.
 

Oferta hotelowa

Wewnątrz hotelu znajdują 132 pokoje z których każdy wyposażony jest w klimatyzację, internet, sejf, czajnik elektryczny, TV oraz łazienkę z kabiną prysznicową.

Zabiegi 

W Termach Pałacowych Nałęczowianka do dyspozycji gości jest szeroki wybór zabiegów odnowy biologicznej z zakresu hydroterapii, w tym zabiegów cieplnych i elektrycznych. Na miejscu można skorzystać z 7 gabinetów kosmetycznych Clarins, 11 gabinetów zabiegowych odnowy biologicznej, salon fryzjerski Matrix oraz z basenu. 

Kompleks Atrium w Nałęczowie

Zaledwie w odległości 200 m od Term Pałacowych Nałęczowianka znajduje się Kompleks Atrium, do którego goście hotelowi mają nieograniczony dostęp. W kompleksie Atrium znajduje się jedyny w Polsce basen białej glinki, gdzie można zażyć kąpieli całego ciała oraz basen Aquatonic o powierzchni 300 m2, gdzie dla gości przygotowane są  łóżka bąbelkowe, ławeczki perełkowe, jacuzzi oraz sauna sucha i parowa.

Atrakcje dodatkowe 

Goście mogą skorzystać z dodatkowe atrakcji zapewnionych przez właścicieli w tym z: kręgielni, bilarda, zajęć aqua aerobiku i wypożyczalni rowerowej.

Restauracja 

W restauracji, która przynależy do obiektu najczęściej serwuje się tradycyjną polską kuchnie. Goście oprócz menu dziennego, mogą skorzystać z dania a'la carte. Największą atrakcją restauracji jest taras z którego roztacza się widok na Nałęczowski Park Zdrojowy.

Dla rodzin z dziećmi

Niemowlęta i dzieci do 5 lat, śpiące na łóżku z rodzicami, przebywają w hotelu bezpłatnie. Dostawka dla dzieci od 6 do 12 lat to koszt 140 zł za dobę (ze świadczeniami). Dostawka dla dzieci powyżej 12 lat to koszt 190 zł za dobę (ze świadczeniami).

Co trzeba zobaczyć w Nałęczowie?

Podczas pobytu w Termach Pałacowych Nałęczowianka w Nałęczowie warto odwiedzić miejsca takie, jak Stare Łazienki, czyli zabytkowy budynek sanatoryjny, który położony jest w centrum Parku Zdrojowego. Podczas spaceru można zapoznać się z wyjątkową architekturą do której można zaliczyć Dwór Górski, zamieszkiwany kiedyś przez Stefana Żeromskiego. Jednym z najcenniejszych zabytków jest Pałac Małachowskich, gdzie znajduje się Muzeum Bolesława Prusa, który spędził w Nałęczowie aż 28 sezonów.

W okolicy Nałęczowa

Oddalony zaledwie 18 km od Nałęczowa, Kazimierz Dolny oferuje bogactwo atrakcji turystycznych, a wśród nich: Rynek, Basztę czy Ruiny twierdzy wybudowanej w połowie XIV w. przez Kazimierza Wielkiego. W Wojciechowie warta sprawdzenia jest Kuźnia działająca od 90 lat oraz Wieża Ariańska, która jest fragmentem średniowiecznego zamku z XVI w.

Oferta ważna od 14.00, 18 listopada do godz. 14.00, 19 listopada. Rezerwacja oferty w tak atrakcyjnej cenie możliwa jest jedynie za pośrednictwem poniższego linku. Sprawdź szczegóły i rezerwuj!

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News