Teresa Lipowska sama na grobie Emila Karewicza. Wypowiedziała poruszające słowa, nie da się opanować wzruszenia

Teresa Lipowska sama na grobie Emila Karewicza. Wypowiedziała poruszające słowa, nie da się opanować wzruszenia Źródło: youtube.com dziecitvp

Teresa Lipowska samotnie wybierze się na grób Emila Karewicza. Niezwykle przykre słowa padły z jej ust.

Teresa Lipowska i Karewicz, choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, od wielu lat pozostawali naprawdę dobrymi kolegami nie tylko po fachu, ale i prywatnie. Pojawiając się w tych samych produkcjach, czy na deskach teatru, zawsze mogli liczyć na wzajemne wsparcie. Tym trudniej aktorce jest pogodzić się z jego śmiercią, w końcu straciła kogoś naprawdę bliskiego. Ostatnio wypowiedziała niezwykle smutne słowa na temat gwiazdora. Ciężko powstrzymać łzy.

Teresa Lipowska samotnie na grobie Karewicza. Rozrywające serce słowa

Aktorka Teresa Lipowska udzieliła dla Faktu wywiadu, w którym nieco więcej powiedziała o stracie wieloletniego kolegi, 97-letniego Emila Karewicza, zmarłego kilka dni temu. Wielki gwiazdor teatralny i telewizyjny zgromadził przez lata rzeszę wiernych fanów, przyjaciół i serdecznych współpracowników. Nie ulegało wątpliwością, jak zresztą uważa sama Lipowska, że na jego pogrzebie zjawią się niebywałe tłumy. Niestety, obecna sytuacja w kraju, związana z koronawirusem, stoi temu na przeszkodzie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Ubolewam, że w związku z tym będzie miał skromne pożegnanie - powiedziała dla Faktu Teresa Lipowska przyznając, że sama, będąc w grupie ryzyka, nie będzie w stanie pojawić się na ceremonii pochówku - W moim wieku jestem w strefie ryzyka. Normalnie na jego pożegnanie przyszłyby tłumy, bo to legenda. Niestety w dobie pandemii to niemożliwe i pochowają go skromnie. Smutne to bardzo - powiedziała rozżalona aktorka. 

Gwiazda "M jak miłość" przyznała także, że gdy tylko będzie to możliwe, zamierza odwiedzić grób kolegi, by złożyć na nim symboliczny kwiatek. Dodała jednak, że będzie zmuszona udać się na cmentarz samotnie, gdy przy nagrobku nie będzie nikogo innego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie poinformowało o kolejnych przypadkach koronawirusa w Polsce. Chorych coraz więcej

2. Lekarz podał, kiedy nastąpi szczyt zachorowań na koronawirusa. Jest gorzej, niż wszyscy podejrzewali

- Jak tylko będę wiedziała, gdzie zostanie pochowany, to w ciągu dnia podjadę na cmentarz na chwilkę, by położyć kwiatek i zapalić lampkę, gdy nikogo tam nie będzie - zdradziła dla Faktu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport
  2. Hertha Berlin podała wyniki testów na wirusa. Co z Krzysztofem Piątkiem?
  3. Modlitwą chcieli przegonić koronawirusa. Efekt może okazać się tragiczny dla całego kraju
  4. Zdesperowany brat szuka swojej siostry. Udostępnił zdjęcie i błaga wszystkich o pomoc
  5. Para była na romantycznej randce, a obok nich paradowały piękne blondynki w bikini. Reakcja chłopaka rozkłada na łopatki
  6. Bada od 40 lat koronawirusy, wyciekł jego prywatny list. Twierdzi, że wie czym niwelować wirusa

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News