Ten Sylwester będzie koszmarny! Panika ogarnia wszystkich

Ten Sylwester będzie koszmarny! Panika ogarnia wszystkich

Pełen wydarzeń i niespodzianek rok 2017 dobiega końca. Na całym świecie organizowane są wielkie masowe imprezy i przyjęcia w prywatnych domach, a Nowa Zelandia i wiele wyspiarskich państw regionu zdążyło już zmienić datę. Niestety nie wszyscy patrzą w przyszłość z optymizmem.

Panika w związku z sylwestrową zabawą ogarnęła ogromną część zachodnich społeczeństw. Mijający rok zaliczono do jednych z najtragiczniejszych w powojennej historii Starego Kontynentu, a to za sprawą nasilonej działalności terrorystów w największych miastach Europy. Miejscami kaźni niewinnych osób były m.in. Barcelona, Londyn i Paryż. ZOBACZ TAKŻE: Krwawy zamach! Bomba rozerwała wszystko dookoła (foto)

Koszmarny Sylwester

Wspomnienie tragicznych wydarzeń staje się szczególnie silne właśnie 31 grudnia. Dokładnie rok temu w szeregu niemieckich miast doszło do serii gwałtów i napaści seksualnych. Kobiety w Hamburgu, Bielefed, Dusseldorfie, Kolonii i Stuttgarcie w sylwestrową noc z pewnością będą pilnowały swojego bezpieczeństwa bardziej niż zwykle, gdyż to tam policja zanotowała około 1200 zgłoszeń o napaściach na tle seksualnym, których dokonać miało 2000 mężczyzn w zorganizowanych grupach. Media podały wówczas, że sprawcami byli najprawdopodobniej uchodźcy z Afryki Północnej. Do dziś nie złapano, ani nie osądzono żadnego ze sprawców. ZOBACZ TAKŻE: Zorganizowane, masowe gwałty w sylwestra. W Kolonii zebrał się sztab kryzysowy

Panika ogarnia kontynent

W celu zapewnienia bezpieczeństwa świętującym nadejście 2018 roku władze m.in. Berlina i Paryża postawiły na specjalne środki. Stolica Republiki Francuskiej wyprowadziła na ulice miasta prawie 8 tys. policjantów i żołnierzy, a Berlin zainwestował w specjalne namioty, w których bezpieczeństwo mają znaleźć wszystkie panie bojące się o swoje zdrowie i życie. Koszty i nastroje związane z ochroną bawiących się Niemców i Francuzów napędzają jedynie nastroje antyimigranckie i przyczyniają się do powstawania paniki i podziałów wewnątrz państw Europy. ZOBACZ TAKŻE: PILNE: Terrorysta z Berlina jest uzbrojony i na wolności. Koszmarny błąd niemieckiej policji źródło:
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News