Poznań jest ważnym miejscem na mapie Polski i Europy. Zrobione tam niedawno zdjęcie daje tego dowód. Ten miejscowy robotnik podbił serca internautów.

Praca fizyczna zaczyna się wcześnie rano, a jest ciężka i wyczerpująca. Wielu robotników nie ma czasu nawet zjeść śniadania, a gwarantowane przerwy na posiłek są często zbyt krótkie, by można było się podczas nich najeść. Sposób na głód bez opuszczania stanowiska, znalazł pewien pracownik MPK Poznań.

Na ulicy Dąbrowskiego na poznańskich Jeżycach odbywa się właśnie remont torów tramwajowych. Tego typu przedsięwzięcia zawsze powodują problemy komunikacyjne, dlatego przy ich wykonywaniu należy się spieszyć. Chwilę, w której łączy się obowiązki i podstawowe potrzeby, uchwyciła Pani Paulina.

Jeden z wykonawców niezbędnych prac postanowił urządzić sobie grilla. Zrobił to w bardzo nietypowy sposób. Mianowicie nabił dwie kiełbaski na metalowy pręt i usmażył je palnikiem, podłączonym do butli z gazem. Absolutnie niezwykłe wydarzenie rozegrało się na oczach gapiów. Fotografia natychmiastowo podbiła serca internautów, którzy masowo zaczęli chwalić pomysłowość mężczyzny.

fot. Facebook

źródło: deser.gazeta.pl

Mistrzostwa Świata Brody i Wąsów 2017

TE zdjęcia dzikiej przyrody zaprą ci dech w piersiach!

...

Zobacz również