Coraz więcej odsłon z każdym kolejnym dniem! Po obejrzeniu tego filmiku całkiem inaczej spojrzymy na zawód kierowców ciężarówek. 

„Najtrudniejsza branża świata” jest tak dobrze zrobiona, że wydaję się jakby było zapowiedzią kinowego hitu, jednego z czołowych polskich reżyserów. W rzeczywistości jest to próba zaprezentowania życia kierowców ciężarówek. Zarówno tego zawodowego jak i prywatnego w przerwach między jazdą.

Firma „Adar” wrzuciła na swoim profilu w mediach społecznościowych zapowiedź filmiku o kierowcach: Powiemy Wam, czym jest praca Kierowcy. To błoto na drodze, deszcz, mróz i upał. Posiłek w pośpiechu i zapchane parkingi. To nieprzespane noce, puste kilometry i rozdrażnieni załadowcy. To ludzie nieugięci, silni i oddani. 

Filmik, czy jak ktoś woli spot, ukazuje sceny ze środka pojazdu, gdy kierowca zmaga się ze swoim zmęczeniem, starając jednocześnie zawsze zachowywać uwagę. Od tego bowiem zależy jego życie. W między czasie widzimy też wnętrza biur, w jakich spędzają czas kierowcy odpoczywając od długiej jazdy.

Widzowie od początku zwracali uwagę na profesjonalny montaż w filmiku, a także emocje jakie niesie ze sobą. Inaczej zaczynamy patrzeć na pracę kierowców, jeżeli zderzamy się z ich perspektywą i tym co muszą przejść na drodze. Komentarze pojawiające się na Youtubie świadczą o tym, że sami kierowcy dzielą się swoimi przemyśleniami oraz chwalą dzieło, pisząc jedynie o braku scen rodzinnych i rozłąki z bliskimi.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=UM21sOgZcyQ

POTĘŻNI strażacy zapozowali do PŁOMIENNEJ sesji!

Najlepsze filmy wszech czasów: Dzieło Polaka W CZOŁÓWCE rankingu!

Żródło: Youtube, fakt.pl

...

Zobacz również