telekamery_po
yt/tvp vod
Anna Maria Guziewska - 25 Grudnia 2018

Telekamery upadły na dno. Nic dziwnego, ze nikt tego nie pokaże, nie uwierzycie kogo nominowali

Telekamery zawiodły fanów? Jeden z najpopularniejszych plebiscytów, który miał pokazać faworytów małego ekranu, nominował kilka kontrowersyjnych nazwisk. Uwagę zwróciły także seriale, do których telewidzowie podchodzą z dużą rezerwą.

Telekamery pod ostrzałem krytycznych komentarzy. Wszystko przez nominowanych, których trudno nazwać gwiazdami. Jury, które miało wyciągnąć najlepsze tytuły i najbardziej rozchwytywane nazwiska zawiodło. Media grzmią, internauci komentują.

Gdzie obejrzeć Telekamery 2019? Fani plebiscytu zdziwieni nominacjami

W 2017 roku po raz pierwszy nie wyemitowano plebiscytu w porozumieniu z TVP 2. 22-letnią tradycję przerwała burza wokół politycznych i satyrycznych docinków kabareciarzy: Ewy Błachnio i Roberta Górskiego. Wtedy właśnie rozstrzygnięcie konkursu na ulubieńca telewidzów przeniosło się do Internetu. Organizatorzy mówią, że formuła się sprawdziła, jednak internauci przyznają, że sama ranga wydarzenia nieco przez to osłabła. Od dwóch lat organizatorom trudno znaleźć patrona medialnego wydarzenia. Mimo wszystko Telekamery 2019 są organizowane z równą pompą jak poprzednie edycje. Ogłoszono nominowanych, a tam oprócz wielkich nazwisk, znajdują się także liczne rozczarowania. Wśród prezenterów, których widzowie mają najchętniej oglądać znajduje się... Danuta Holecka. Burza wokół stacji Jacka Kurskiego, a zwłaszcza jego dziennikarzy zajmujących się pionem wiadomości, nie cichnie. Organizatorzy skłóceni z TVP postanowili mimo wszystko wyróżnić dziennikarkę. Nie wiadomo jednak, jakie ma szanse na wygraną. Media publiczne mają się czym pochwalić. Na liście nominowanych, wśród najczęściej oglądanych seriali znalazła się "Korona królów". Jeden z najchętniej komentowanych i krytykowanych tytułów może zawalczyć o tytuł najlepszego. Internauci zgłaszali, że gra aktorska jest mierna i charakteryzację przygotowali prawdopodobnie studenci, a sam serial odnotował olbrzymie spadki oglądalności. Obok, na liście nominowanych możemy znaleźć "Leśniczówkę", która z wielkiego hitu - zmieniła się raczej w kolejny, nieznaczący tasiemiec. "Rolnik szuka żony" to według organizatorów potencjalny wygrany. Hit telewizji Jacka Kurskiego wzbudza mieszane uczucia wśród telewidzów, a internautów doprowadza do szewskiej pasji. To właśnie w mediach społecznościowych komentują, jak bardzo formuła i wizja producentów odbiegają od rzeczywistości.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Maja OstaszewskaWiedziałeś, że te gwiazdy nie jedzą mięsa?!Czytaj dalej
- Dajcie spokój. Ten plebiscyt zatrzymał się już dawno w przeszłości. Siara na maxa - pojawia się na jednym z forów. - Partyjna impreza i tyle. Ale nawet partia się obraziła - komentuje internauta. - Jakie "gwiazdy" taki konkurs. Nie dziwię się, że zrezygnowano z nadawania go na wizji. Naszym celebrytom od siedmiu boleści odpada kolejny powód, żeby polansować się trochę na ściankach. I dobrze - czytamy dalej. Rozstrzygnięcie konkursu już 25 lutego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Barw Szczęścia w furii! Gwiazda serialu oskarżona o niewybaczalną zbrodnię
  2. Gargantuiczny skandal! TVP atakuje muzeum Auschwitz
  3. TVP pobiło Godlewskie! Kosmiczna żenada, ze wstydu usunęli wszystko
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Danuta HoleckaTVP kompromituje się nieustannie! Skandaliczne wpadki, które przejdą do historiiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News