Firma Samsung nie ma łatwego życia w ostatnich dniach. Wadliwe telefony Galaxy Note 7 spędzają producentom sen z powiek, ponieważ są wysoce niebezpieczne w użytkowaniu. Przekonał się o tym jeden z ich użytkowników, który przez telefon stracił swój samochód. 

Problem z Samsungiem Galaxy Note 7 to jeden z głównych tematów na portalach zajmujących się elektroniką i telefonią. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ smartfony są najzwyklej w świecie niebezpieczne w użytkowaniu.

Natychmiast po wypuszczeniu nowego modelu Galaxy Note, w sieci zaczęły się pojawiać doniesienia o wybuchających bateriach. Sprawa jest na tyle poważna, że m.in. w Polsce producent zamierza wymienić wszystkie telefony wypuszczone na rynek.

O niebezpieczeństwie z jakim się wiąże użytkowanie Galaxy Note 7 przekonał się Nathan Dornacher. Mężczyzna zostawił smartfon w swoim samochodzie pod domem, ponieważ potrzebował coś wnieść do swojego domu.

Gdy Dornacher wrócił, jego oczom ukazał się przerażający widok. Samochód stał w płomieniach. Jak się okazało, bateria w jego Galaxy Note 7 wybuchła w wyniku czego w samochodzie wybuchł pożar.

Samsung już skontaktował się z mężczyzną w celu zawarcia porozumienia.

Z samochodu, jak zresztą z telefonu również, nie zostało wiele co można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

samsung_galaxy_note_7-p samsung-galaxy-note-7-fire-car

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


bh, źródło: komputer świat

...

Zobacz również