„Milionerzy” są popularnym teleturniejem, w którym każdy odcinek wzbudza silne emocje. Oglądający program wczuwają się w sytuację uczestników i wraz z nimi odpowiadają na zadane pytania. Tym razem uczestniczka zapewniła widzom silną dawkę emocji „wykładając się” na banalnym pytaniu.

Pani Agata, księgowa kończyła poprzedni odcinek „Milionerów” z gwarantowaną kwotą 1000 zł na swoim koncie. Nie zdążyła skończyć gry, więc od niej zaczęła się emisja następnego odcinka teleturnieju.

Na początek nowego etapu gry uczestniczka dostała banalne pytanie o to, „które zwierzę przywołujemy: basia, basia, basia?”. Cztery warianty, z których tylko jeden jest prawidłowy, brzmiały „A. kaczkę, B. jeża, C. łabędzia, D. wiewiórkę”.

Poprawna oczywiście jest odpowiedź D. Pani Agata jednak najwyraźniej bardzo się zestresowała, bo po usłyszeniu banalnego pytania najpierw się zaczęła intensywnie zastanawiać, potem zaś uznała, że nie zna poprawnej odpowiedzi. Nie skorzystała jednak z żadnego koła ratunkowego (których wciąż miała komplet) i udzieliła odpowiedzi… A. Tymczasem na kaczkę raczej nie woła się „basia”.

Internauci bezlitośni

Internauci okazali się nie mieć litości dla zestresowanej kobiety. Po przegranej pani Agaty na Twitterze pojawiło się mnóstwo prześmiewczych komentarzy.

– Skąd oni ich wszystkich biorą?! – pytała ironicznie użytkowniczka Twittera. – Od dzisiaj kaczki wołamy „basia basia basia” – ironizował internauta.

Uczestniczka teleturnieju zakończyła zatem grę z gwarantowaną kwotą 1 tys. zł. Mogła zaś tylko jedną poprawną odpowiedzią podwoić tę kwotę. Nie wspominając nawet o pieniądzach, które mogła wygrać, gdyby nie popełniła błędu i grała dalej.

Następna uczestniczka, pani Elżbieta, grała przez dłuższy czas bezbłędnie i doszła aż do 75 tys. złotych. Jej gra jednak nie wzbudziła już tak silnych emocji.

fot. twitter.com/Jachimczuk

Źródło: teleshow.wp.pl

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Te koty zaskoczą cię swoimi NIESAMOWITYMI zdolnościami!

...

Zobacz również