TEGO Kaczyński nie znosi najbardziej.
Fot. Max Pixel - Wikimedia Commons
Wiadomości Pikio - 14 Listopada 2017

TEGO Kaczyński nie znosi najbardziej. "Peszy się jak dziecko"

Jarosław Kaczyński wydaje się bardzo pewnym siebie człowiekiem, który twardo stąpa po politycznej ziemi. Jak się jednak okazuje, jego także spotyka ogrom sytuacji, które są peszące i niewygodne. Bliski współpracownik szefa ugrupowania rządzącego zdradził właśnie, co najbardziej denerwuje i wyprowadza z równowagi jego przełożonego.

Wyrazy szacunku, czy nawet osobliwej czci spływają do Kaczyńskiego z całej Polski. Jego politycznemu urokowi ulegli nie tylko zwykli obywatele, ale także wielu społecznych działaczy oraz publicystów zajmujących się na co dzień komentowaniem krajowej rzeczywistości. Jak się jednak okazuje, sam prezes Prawa i Sprawiedliwości, kreowany obecnie na realnego twórcę "dobrej zmiany", nie jest fanem zbyt oficjalnego, emocjonalnie przesadzonego traktowania. Ma go to mierzić, peszyć oraz stawiać w wyjątkowo niewygodnej sytuacji.

Niespodziewana skromność

- Jarosław Kaczyński nie jest zwolennikiem takich hołdów, może czasami nawet nieco go to denerwuje. (...) Myślę, że stwierdzenie "kult jednostki" jest nieadekwatne, bo ma określone konotacje historyczne, które tutaj nie mają zastosowania. Ale to prawda, że prezes ma olbrzymi autorytet w naszym środowisku, niektórzy wyrażają go głośno, może czasami przekraczają jakieś granice - zdradził w rozmowie z WP Adam Lipiński, wiceprezes PiS.- To go peszy. (...) Pewnie w polityce tak już po prostu jest. Donalda Tuska też takie rzeczy spotykały, kiedy był przywódcą formacji, która dwukrotnie wygrała wybory - dodał także bardzo bliski współpracownik samego Jarosława Kaczyńskiego, który pomaga mu w prowadzeniu polityki Prawa i Sprawiedliwości od blisko trzech dekad.
Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!Czytaj dalej
Ile aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe politykówIle aut ma Beata Kempa? Kto by pomyślał! Prześwietlamy sekrety majątkowe politykówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News