Wstyd! 42-letni Tede namiętnie całuje się z pijaną niepełnoletnią fanką

Wstyd! 42-letni Tede namiętnie całuje się z pijaną niepełnoletnią fanką

Tede właśnie skończył 42 lata. Swoją imprezę urodzinową zorganizował w Mielnie, gdzie pojawiły się tysiące fanów. Chociaż muzyk robi zawrotną karierę i nie znika z list przebojów, w życiu prywatnym ma mniej szczęścia. Właśnie trafił do sieci film, który sugeruje, że bierze ślub... z nastolatką.

Tede (Jacek Graniecki) swoją sławę zawdzięcza przebojowi "Drin za drinem", a karierę rozpoczynał współtworząc grupę Warszafski Deszcz. Od kilku lat zajmuje się także produkcją muzyczną, wydaje swoje płyty, projektuje ubrania. Jego kariera przypomina tę, jaką budowali amerykańscy raperzy w latach 90-tych. Nic więc dziwnego, że jego życie prywatne jest i skandaliczne, i spektakularne.

Tede na nagraniu wziął ślub i namiętnie pocałował się z pijaną 17-latką

Do Internetu właśnie trafiło video, na którym Tede całuje się... z niepełnoletnią fanką. Wyraźnie słychać w tle głos, który sugeruje, że para właśnie bierze ślub. Czyżby dojrzałego rapera usidliła i skradła mu serce młodziutka kobieta? Raper jest polskiej scenie hip-hopowej niemal od początku. Media towarzyszą mu każdego dnia, obserwując zarówno jego dokonania muzyczne, jak i prywatne (nierzadko) ekscesy. Niezmiennie po jego autograf ustawiają się kolejki młodych fanek. Kilka lat wstecz, Tede spotykał się ze znanymi polskimi aktorkami, między innymi z Weroniką Rosati czy Magdaleną Schejbal. Po chwili ucichły plotki o jego życiu uczuciowym. Od kilku lat pojawia się sam na imprezach branżowych. Czy nastolatka z nagrania skradła serce najpopularniejszego rapera w Polsce? W jednym z wywiadów Jacek Graniecki przyznał, że kręcą go inteligentne kobiety. Przyznał także, że kiedyś zdradził kobietę, którą kochał. W jego tekstach często pojawia się płeć piękna, na wzór raperów zza Oceanu. Czy Tede się ustatkował i poważnie myśli o małżeństwie? Zdaje się jednak, że to kolejny skandal, który podkreśla image artysty, który chce być odbierany jako bardzo niegrzeczny chłopiec. Internauci skomentowali video dwojako. Z jednej strony potraktowali filmik jako kolejny żart. - Czy tego ślubu udziela Tubylec z krainy taniego wina, czy mi się tylko wydaje - czytamy w jednym z komentarzy. Inni, zdają się być zaniepokojeni poziomem rapera. Dziwią się, że pomimo dojrzałego wieku, Tede wciąż zachowuje się, jak nastolatek. - Coraz niżej panie Jacku pan upadasz - spointował jeden z fanów.Najlepsze newsy dnia:

  1. Prońko odwraca się od swoich. Będzie polityczny skandal
  2. Gwiazda Polsatu w ciężkiej depresji. Śmierć zabrała jej ukochanego męża
  3. Ślubu nie będzie! Najgorętsza para polskiego show-biznesu właśnie się rozstała
Następny artykuł