Te zdjęcia robią prawdziwą furorę. Polacy wzruszeni gestem Agaty Dudy

Te zdjęcia robią prawdziwą furorę. Polacy wzruszeni gestem Agaty Dudy

Agata Duda, chociaż bardzo rzadko wypowiada się na ten temat otwarcie, znana jest z ogromnego serca i wrażliwości. Bliskie są jej problemy tych, którzy potrzebują pomocy oraz wsparcia. Najnowsze zdjęcia pierwszej damy, które powstały przy okazji jej spotkania z naprawdę wyjątkowymi gośćmi Pałacu Prezydenckiego, natychmiast wzruszyły więc tysiące Polek oraz Polaków.

Żona prezydenta Andrzeja Dudy osobiście ugościła wolontariuszy oraz podopiecznych Koła na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Tarczynie. Rozmawiała z nimi, wzięła udział w specjalnych warsztatach, a także oprowadziła grupę gości po Pałacu Prezydenckim. Przy okazji niewielkiego zwiedzania, opowiedziała ona o ostatnich aktywnościach prezydenckiej pary oraz przedstawiła kolekcję malarstwa, którą podziwiać można w wystawnych wnętrzach. Zarówno pierwsza dama, jak i goszczone przez nią osoby, wyglądały na niezwykle szczęśliwe z powodu możliwości spędzenia wspólnie nawet krótkiego czasu.

Poruszające spotkanie

- Podopieczni koła bardzo chętnie opowiadali o kursach i warsztatach terapii zajęciowej, będących dla nich ważnym elementem edukacyjnym. Podzieli się z Pierwszą Damą wrażeniami z zajęć plastycznych, podczas których już przygotowują ozdoby z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wspominali też swoje ubiegłe wakacje i zdradzili plany na kolejne - czytamy na stronie internetowej prezydenta Andrzeja Dudy o wydarzeniu, w którym wzięła udział jego żona, Agata. Zdjęcia wykonane podczas wyjątkowego spotkania bardzo szybko obiegły internet. Tysiące Polaków oraz Polek zaznaczają, że są naprawdę wzruszeni postawą pierwszej damy. Według nich powinna ona bowiem prezentować odpowiedni poziom wrażliwości oraz brać odpowiedzialność za pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Fot. prezydent.pl Fot. prezydent.pl Fot. prezydent.pl Fot. prezydent.pl Fot. prezydent.pl Fot. prezydent.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News