Tatiana Okupnik okrutnie poniżona. Piosenkarka już nie wróci

Tatiana Okupnik okrutnie poniżona. Piosenkarka już nie wróci Źródło: SCREEN/YOUTUBE/Wirtualna Polska

Tatiana Okupnik największą rozpoznawalność zdobyła pełniąc rolę wokalistki w zespole Blue Café, a po odejściu z zespołu kontynuowała karierę solową. Po zakończeniu kariery i udziale w Tańcu z gwiazdami, artystka zniknęła z życia publicznego, a ostatnio została okrutnie poniżona. 

Tatiana Okupnik największą popularność zyskała jako wokalistka zespołu Blue Café, z którym występowała do roku 2005. Reprezentowała z nimi Polskę także w 49. Konkursie Piosenki Eurowizji. Po odejściu z zespołu kontynuowała karierę solową, a później brała udział w trzeciej edycji programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami w 2015 r. Po tym, celebrytka zniknęła z życia publicznego oraz mediów. Temat jej osoby powrócił, ponieważ jej dawny zespół właśnie gra koncerty w całej Polsce z okazji 20-lecia kariery. Wystąpili także na Top of the Top Sopot Festival 2018. Pomimo okrągłej rocznicy, zespół w okrutny sposób poniżył artystkę. Potwierdziło się również, że piosenkarka już do życia publicznego nie wróci.

Tatiana Okupnik poniżona

Zespół Blue Café założony został równe 20 lat temu, w 1998 r. przez klawiszowca i kompozytora zespołu - Pawła Ruraka-Sokala, który do współpracy zaprosił właśnie Tatianę Okupnik, która występować miała w roli wokalistki. Występowała z grupą aż do roku 2005, po czym postawiła na karierę solową. Później wydała 3 albumy studyjne, ostatni w 2014 r., a jej pierwsza płyta "On My Own" pokryła się złotem. Od kilku miesięcy grupa Blue Café gra koncerty w całej Polsce świętując 20-lecie kariery. Pojawili się nawet na głośnym ostatnio Top of the Top Sopot Festival 2018. Jak podaje portal Plejada.pl, Tatiana Okupnik została okrutnie upokorzona - nikt jej nawet nie zaprosił na to wydarzenie, pomimo że tak dużą część swojego życia tej grupie poświęciła.

Tatiana Okupnik nie powróci na scenę

Artystka obecnie zajęta jest swoim życiem rodzinnym. Postanowiła na moment zaszczycić polską scenę muzyczną pojedynczymi występami w Toruniu czy Warszawie, ale zastrzega, że nie jest to żaden powrót. - Tatiana Okupnik wraz z kilkoma innymi wykonawcami zaśpiewa podczas październikowej trasy koncertowej "Tribute to...". Wystąpi m.in. w Katowicach, Warszawie i Toruniu. Oprócz tego na razie nie planuje regularnego powrotu na scenę, ponieważ skupia się na życiu rodzinnym - taki komunikat otrzymał portal po próbie kontaktu z artystką.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Koszmar nad polskim morzem! Urządzili brutalną jatkę, są ciężko ranni
  2. Wiadomość o jego śmierci sparaliżowała Polaków. Gwiazdor TVN osierocił chore dziecko
  3. Obelżywe zdjęcie młodej posłanki PO krąży w sieci. Jej rodzina przez to cierpi
Następny artykuł