Straszna tragedia. "Doszczętne zniszczenia", nie żyje tata, syn walczy w szpitalu

Straszna tragedia. "Doszczętne zniszczenia", nie żyje tata, syn walczy w szpitalu

Tata chłopca zmarł pośród chaosu i zniszczenia. Syn mężczyzny z kolei trafił do szpitala w ciężkim stanie, o jego życie walczą lekarze. Przerażający dramat rodziny rozrywa serce.

Tata i syn chcieli spędzić razem trochę czasu. Nie mieli pojęcia, że za chwilę los rozdzieli ich na zawsze. To, co się stało, to prawdziwy koszmar dla każdej rodziny. Mężczyzna nie przeżył, dziecko zaś było transportowane do szpitala śmigłowcem. Życie chłopca nadal jest zagrożone, lekarze walczą z czasem.

TVN przekazał informację o dramacie. Nie żyje tata, syn walczy o życie

Do okropnego zdarzenia doszło w województwie lubuskim, w okolicach Skwierzyny i Dobrojewa. Tata i jego 11-letni syn jechali na motorze tamtejszą trasą. Chłopiec był pasażerem, trzymał się taty, który na jednośladzie czuł się raczej pewnie. Żaden z nich nie przypuszczał, że przejażdżka zakończy się niewyobrażalną tragedią.

W pewnym momencie motor uderzył w samochód osobowy. Rodzina miała bardzo małe szanse w takim starciu. Justyna Łętowska z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu przekazała najgorsze wiadomości. Tata dziecka umarł.

- Niestety, kierowca motocykla zmarł, a przewożony przez niego pasażer, 11-letni syn, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Gorzowie - powiedziała.

Kierowca auta również odniósł obrażenia i trafił do szpitala w Międzyrzeczu. Policjantka relacjonuje, jaki obraz zastała zaraz po przyjeździe na miejsce wypadku.

- Pojazdy są zniszczone, motocykl niemal doszczętnie, bardzo źle to wygląda - stwierdziła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja bada okoliczności zdarzenia. Starają się wyjaśnić, co było przyczyną tragedii

Jak na razie nie wiadomo, co było przyczyną dramatycznego wydarzenia. Do tej pory policjanci nie wiedzą, co mogło spowodować wypadek. Na miejscu były odpowiednie służby, które miały ustalić wszystkie okoliczności.

- Trudno w tym momencie powiedzieć, co było przyczyną, trwają czynności. (...) Będziemy prowadzić śledztwo pod nadzorem prokuratora - przekazała Łętkowska.

Chłopiec ciągle walczy o życie w gorzowskim szpitalu. Lekarze starają się, aby mimo ciężkich obrażeń wrócił do zdrowia. Tata 11-latka nie zdążył otrzymać ratunku, ale dziecko wciąż ma szansę na przeżycie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Violetta Villas często klęczała na gwoździach w swojej garderobie. Kontrowersyjne zwyczaje divy
  2. Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

Źródło: TVN 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News