Tata przypadkiem wszystko nagrał. Położnicy rzucali niemowlakiem jak workiem kartofli, potężny skandal

Tata przypadkiem wszystko nagrał. Położnicy rzucali niemowlakiem jak workiem kartofli, potężny skandal Źródło: Fot. screen shot z youtube.com/News 4 Tucson KVOA-TV (Facebook/Mo Rodgers)

Tata był zdruzgotany, gdy na jego oczach położnicy upuścili córkę, która kilka minut wcześniej przyszła na świat. Mogła nawet nie przeżyć upadku, który na filmie wygląda wyjątkowo przerażająco. W sprawie prowadzone jest śledztwo.

Tata po dziś dzień nie może uwierzyć, że jego córka chwilę po porodzie wypadła z rąk lekarzom, którzy chcieli położyć ją i wymyć, co jest typową procedurą. Wyślizgnęła się z kocyka, co prawdopodobnie skończyło się poważnymi obrażeniami jej mózgu.

Tata płakał po tym, gdy jego córka wypadła im z rąk

Malutka Morgan została wypuszczona przez pracowników placówki medycznej z rąk w szpitalu Dignity Health Chandler Regional Medical Center. Stało się to chwilę po porodzie, czego nikt się nie spodziewał. Jej tata ciesząc się z tego, że na świat właśnie przyszła jego córka, całą chwilę na pamiątkę chciał uwiecznić swoją kamerą, którą tego dnia zabrał ze sobą do szpitala. Przypadkiem sfilmował moment, gdy dziecko wypadało spieszącemu się wyraźnie pielęgniarzowi z rąk.

Scena jest naprawdę brutalna, bowiem mężczyzna trzymający dziecko w kocyku najprawdopodobniej chciał je wygodniej złapać, aby łatwiej mu było je położyć na łóżeczku. Podczas, gdy chwytał dziecko swoimi rękami wyślizgnęło się mu ono i upadło na łóżeczko - najpierw uderzając o nie główką. Chwilę później lekarz szybko zmienił jego pozycję, co również było dość nieprzyjemnym widokiem i z pewnością dostarczyło sporo cierpienia samemu noworodkowi.

Tata dziecka podejrzewa, że w momencie upadku doszło do wylewu dokomorowego 1. stopnia w mózgu małej Morgan. Póki co nie jest to jednak potwierdzone, bowiem istnieje także prawdopodobieństwo, że dziewczynka urodziła się już z tak poważną zmianą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Zespół medyczny w Dignity Health Chandler Regional Medical Center traktuje tę sprawę niezwykle poważnie i pracuje nad przeprowadzeniem kompleksowego śledztwa - czytamy oficjalne oświadczenie w sprawie.

Monique jest załamana, bowiem jak powiedziała dla portalu "Newsner" chwila, gdy jej dziecko upadło na łóżeczko, była najbardziej dramatycznym widokiem w jej życiu. Mało nie dostała zawału.

 - To po prostu jest traumatyczne przeżycie. Nosisz dziecko dziewięć miesięcy pod sercem, a ktoś Twoje maleństwo po prostu upuszcza… - powiedziała dla reporterów.

Miejmy nadzieję, że placówka odpowie za tragedię, aby rodzina państwa Rodgers mogła w końcu otrzymać sprawiedliwą rekompensatę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  4. 13 emerytura będzie wypłacana co roku? Jest stanowisko ministerstwa
  5. Pojawiły się zdjęcia ze szpitala, gdzie rodziła Meghan Markle. Doba kosztuje aż 20 tysięcy funtów

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News