Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk Źródło: Pixabay / Cherylholt

Tata zamknął się w pokoju hotelowym z sześciomiesięczną córką. Jej matka błagała personel o pomoc. Z pomieszczenia dobiegały przerażające dźwięki i odgłosy.

Tata zabrał swoją sześciomiesięczną córkę i zamknął się z nią w pokoju hotelowym. Jej matka błagała personel ośrodka o pomoc. Ze środka dochodziły przeraźliwe krzyki dziecka. Gdy obsłudze udało się otworzyć drzwi, zobaczyli widok jak z horroru.

Tata zamknął się z córką w pokoju hotelowym

Rodzice przebywali z córką w Kazachstanie. Zatrzymali się w hotelu InterContinental w miejscowości Ałmaty. Tam ojciec dziewczynki, z niewiadomych przyczyn zamknął się z nią w pokoju i okrutnie ją skatował. Zza pokojowych drzwi słychać było tylko jej przeraźliwy krzyk.

Matka dziecka wbiegła do głównego korytarza hotelu i rozpaczliwie błagała personel o pomoc. Na miejsce została wezwana policja. Obsłudze udało się otworzyć drzwi przed przyjazdem służb i udzielić pierwszej pomocy brutalnie skatowanemu dziecku.

- Personel hotelu udzielił niezbędnej pierwszej pomocy. Ratownicy medyczni zapewnili dziecku resuscytację, przywrócili puls i ciśnienie, a dziecko zostało hospitalizowane – przekazała w rozmowie z "Tengri News" Aliya Dauletova, szefowa działu sprzedaży hotelu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tata skatowanej dziewczynki pochodzi z Wielkiej Brytanii

Dziecko zostało natychmiast przetransportowane do lokalnego szpitala. Niestety dziewczynka odniosła bardzo liczne obrażenia i pomimo udzielonej pomocy, zmarła. Został natychmiast zatrzymany przez funkcjonariuszy i przebywa w areszcie. Jak się okazuje, jest obywatelem Wielkiej Brytanii.

Dzisiaj grzeje: 1.  NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat
2. Po cichu obniżono emerytury Polaków. Sytuacja dotyczy tysięcy osób

Brutalny oprawca został oskarżony o próbę zabójstwa osoby, która jest w stanie bezradności oraz uprowadzenie lub wzięcie zakładnika. Nie wiadomo jeszcze, kiedy pojawi się w sądzie. Sprawa jest w toku.

- Jesteśmy w kontakcie z policją w Kazachstanie po śmierci brytyjskiego dziecka i aresztowaniu brytyjskiego mężczyzny w Ałmaty – poinformował Rzecznik MSZ Wielkiej Brytanii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać
  4. Strażak został wezwany na miejsce śmiertelnego wypadku. Gdy zobaczył kto był w aucie jego świat się zawalił, nie zapomni tego do końca życia
  5. Królowa Elżbieta II wypiła o jedną kolejkę za dużo. Lata po śmierci księżnej Diany brutalna prawda wyszła na jaw
  6. Po długiej rozłące pies spotyka właściciela i zaczyna przeraźliwie warczeć. Nagle pojmuje swój błąd, jest nagranie

źródło: Popularne

Następny artykuł