Tata - córka
Athena lea orchard- my angel/Facebook
Aneta Wasilewska - 27 Września 2020

Tata sprzątał pokój zmarłej córki. Gdy zajrzał za lustro, zamarł widząc, co ukryła

Nastolatka długo walczyła, niestety ciężka choroba wygrała. Po śmierci młodej dziewczyny cała rodzina pogrążyła się w żałobie, nikt nie mógł pogodzić się z tą tragedią. Pewnego dnia doszło do niesamowitego zdarzenia. Tata podczas sprzątania pokoju córki odnalazł coś niebywałego.

Tata musiał zająć się nieuniknionym zajęciem. Po śmierci córki trzeba było spakować jej rzeczy i sprzątnąć w pokoju. Śmierć córki cały czas była bardzo bolesnym wspomnieniem, ale wiedział, że musi to zrobić. Nie miał pojęcia, jaka niespodzianka czeka go w pokoju zmarłej córki.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Tata sprzątał pokój zmarłej córki, gdy znalazł niespodziankę

Athena Orchard pochodziła z Leicester w Anglii. Nastolatka była zwyczajną dziewczyną, która uwielbiała przebywać w domu ze swoją dużą rodziną. Jej pasją był sport, 12-latka fascynowała się boksem. W wolnych chwilach albo ćwiczyła, albo zajmowała się swoim młodszym rodzeństwem. Życie młodej dziewczyny było poukładane, gdy nagle doszło do przerażającej diagnozy.

Nastolatka na kilka dni przed Bożym Narodzeniem odkryła, że ma nietypowe wypukłości na głowie. Jeszcze wtedy nie wiedziała, co to oznacza. Postanowiła zbagatelizować ten problem. Już kilka dni po odkryciu straciła przytomność, a podczas pobytu w szpitalu, lekarze postawili przerażającą diagnozę. Okazało się, że Athena cierpi na nowotwór kości.

Młoda dziewczyna przeszła ciężką operację, podczas której lekarze usunęli nowotwór z jej kręgosłupa. Po ciężkich chwilach rozpoczęła się chemioterapia. Nastolatka z całych sił walczyła, by przeżyć. Rodzina zawsze była obok niej, jednak doszło do najgorszego. Athena odeszła po swoich 13 urodzinach. Po śmierci jej tata zajął się sprzątaniem pokoju nastolatki, to wtedy trafił na wielką niespodziankę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Cała rodzina zalała się łzami

Tata, sprzątając pokój córki, odsunął od ściany lustro i zauważył, że Athena zapisała na nim pożegnalny list. Cała rodzina zebrała się, by przeczytać go wspólnie. Nikt z nich nie mógł przestać płakać, słowa zmarłej córki i siostry na zawsze zostały w ich sercach.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

Nie mogłem w to uwierzyć. Tekst miał ponad 3000 słów. Całkowicie mnie ścięło. Zacząłem to czytać, ale musiałem przestać, tego było zbyt dużo. Łamało mi to serce - przekazał tata młodej dziewczyny.

Obrazy Pikio

fot. Facebook/Athena lea orchard- my angel

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłośc

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Podaj to

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News